Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Merhaba Geri Döndüm!
Bu arada, Hoşgeldin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
arkadaşlarını topluyor şu an dövecek beni. cevap verse yeter aslında

edit: siz korursunuz dimi lan beni. bensiz naparsınız yoksa
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-05-2017 Saat: 21:16)HeinKard Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Selamun Aleyküm. Bla, bla, bla, bla... İsmini soyismini öğrendim. Adresini de öğrenicem. Amacım sapıklık değil yanlış anlaşılmasın. Bla bla bla Ancak ayrilma asamasindalarmis yani kavgalilarmis. Bla bla.. sen soyle bulup dalalim diyorlar o yuzden korkmuyorum. Bla bla bla Hoşgeldim.

Bir ters, bir düz. Neyse. Hoşgeldin. Aleykum Selam. Amacın sapıklık olmasa da yaptığın sapıklık eylemi. -Zamanında yapıp sapık damgası yedim- Dalma aşamasını falan geç de şu şarkı sözleri durumu -bence- özetler nitelikte.

Bla bla bla,
Bla bla bla,
Bla bla bla,
Bla bla bla

Bla bla bla,
Bla bla bla,
Bla bla bla,
Bla bla bla

Bla bla bla,
Bla bla bla,
Bla bla bla,
Bla bla bla

Oluruna bırak, her neyse geçer
Hayata zulmedip üzülmeye mi değer
Oluruna bırak, her neyse geçer
Gün doğsun hele bi', üzülmeye mi değer?

Bla bla bla,
Bla bla bla

Bla bla bla,
Bla bla bla,
Bla bla bla

@rayray93 öyle bir durum olursa önce 112'yi ara. Olmuşla ölmüşe çare yok.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şuna bir açıklık getirelim. Ben çocuğu dövelim demedim. Çocuk bana instadan sövdü isterseniz yazdıklarını yazabilirim. Sövdükten sonra ben çocuğa arkadaşım gibi davrandım. Sokaktaki arkadaşlarım dedi problem olursa yaparız. Çocukta bulsam dalarım misali. Lütfen yanlış anlamayın.

@rayray93
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yoksa ben kavga asla istemiyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-05-2017 Saat: 11:12)HeinKard Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yoksa ben kavga asla istemiyorum.

İleriden U dönüşü yapsan daha az dikkat çekerdin. Aranızda sözlü bir şekilde ahlak dışı kelimeler geçerek tartışma olduysa istersen kavgayla çöz sorunu. Dayağı haketmiş diye bir laf vardır. Lakin iki kişiyi ayırmaya çalışıyorsun, eşek sudan gelinceye dek seni de temiz bir dövmek lazım. Öte yandan zaten ayrılacaklardır. Otur kenardan izle. Ha baktın çok ileri gidiyorlar, fazla samimi olduklarını görüyorsun, o zaman kızdan elini ayağını çek. Onlar yine ayrılacak. Sen kendin onu kaybetmek ile büyük bir şey kazanırsın.

Ayrıldıklarında etiketle beni
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

eXpertBoss -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping