Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anonymous: Üçüncü Dünya Savaşı’na hazır olun
Hacker grubu Anonymous, ABD, Çin ve KDHC (Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti) arasında gerilen iplerin bu yıl ya da önümüzdeki yıl 3. Dünya Savaşı'na sebep olacağını ve tüm ülkelerin bu savaşta taraf olmak zorunda kalacağını iddia etti.

Çeşitli devletlere ait resmi sitelere saldırılar düzenleyen aktivist hacker grubu Anonymous, ABD, Çin ve KDHC arasında gerilen iplere değinerek bu gerginliğin “çabuk ve vahşi” bir dünya savaşına sebep olacağını iddia etti.

‘BÜYÜK YIKIMA HAZIRLANIN’
Gazete Karınca’dan Ezgi Gül’ün haberine göre, Youtube kanallarından yayınladıkları videoda 3. Dünya Savaşı’nın bu sene ya da önümüzdeki sene çıkacağından bahsederek “Küresel anlamda gerçekleşecek ekonomik ve çevresel yıkıma hazırlanın” uyarısında bulunuyor.
Anonymous, “Kore yarımadasında muhtemel bir savaşın izleri gözle görülür hale geldi. Ülkelerin stratejik davranmaya çalıştığını görüyoruz. Ama bu savaş, diğer iki dünya savaşından farklı olarak, daha vahşi, kanlı ve çabuk olacak” diyor.
‘BÜTÜN DÜNYA MECBUREN DAHİL OLACAK’
Olası savaşın sadece son günlerde “tartışan taraflar” ABD, Çin ve KDHC arasında kalmayacağına vurgu yapan Anonymous, “Bu üç büyük gücün karışmasının küresel neticesi olan gerçek bir savaş. Diğer ülkeler mecburen taraf seçmek zorunda kalacaklar” iddiasında bulunuyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Zaten dunyanın hali beli bunu soyleyen herkes olabilir illa bir hacker bilemem bili adamı olmasına gerek yok hal ortada
Abd kuzey kore iran da arabistana tehdit etdi bugun avrupa bize karsı:D daha saymadıgım bircok ulke
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ABD savaş gemilerini Kuzey Kore'ye yolladı. Savaş artık kaçınılmaz olacak bence de.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İlk abd sonra tum ulkeler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
3 Dünya Savaşı 5 Yıl İçerisinde Olacak Zaten
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şu tarz içeriklerden ve yorumlardan bıktım. Emin olunki ABD vs Kuzey Kore gibi birşey olsa Abd kuzey koreyi dümdüz eder. 1, 1.5 yıl gibi hafif çatışmalar yaşanır fakat en sonunda abd öldürücü darbeyi koyar ve bunuda çoğu ülke takmaz. Hani ne bileyim düşünüldüğü gibi dünyanın 4 bir yanında atom bombaları patlamayacak merak etmeyin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bizde ki o büyük " Amerika " sevdası olduğundan savaş çıkarsa Yönetim sağ olsun bizi USA yanlısı olarak savaşa sokacak.AB ye katılma isteğini belirtecek filan ha birde kutuplaşmalar olur filan Tüm Dünya Tekrar karışır. Merak Etmeyin Her CM başında Atom veya mayın vb. Patlamaz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başlayacağını sanmıyorum
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Albert amcanın 'üçüncü dünya savaşını bilmem ama dördüncü dünya savaşı taş ve sopalarla olacak' sözüyle bu olayı benimsemek istedim.

Böyle birşey olursa bile nükleer savaştan sonra dünyanın iklimi vs. bozulmazsa Türk kanı taşıyacak neslimiz yeni bir ülke yaratabilir. Türk herzaman irade sahibi, akıllıdır. Burada din, ırk vs. ayrımı yapmıyorum. Bizim damarlarımızda yatan Atalarımızdan kalma kanımız var, kim bizi yıkabilirki? Türk bayrağı boşuna kan ve ay yıldızdan oluşmadı. Türk kelimesi muhteşem bir kelimedir.

Ne mutlu Türk'üm diyene!
Atatürkiye - Türkiye
Mustafa Kemal Atatürk ❤
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
5 yıl içerisinde olabilir.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Türkiye'de bomba engelleme sistemi var havadan f16 bomba atarsa direkt imha ediliyor hava füze sistemi ile .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-05-2017 Saat: 20:40)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Türkiye'de bomba engelleme sistemi var havadan f16 bomba atarsa direkt imha ediliyor hava füze sistemi ile .

Bunu zaten diğer ülkeler bilmiyor değil mi :D
Güldürdün Murat, o kullandığımız jetlerin çalışması bile İsrailin vs. elinde. İsrail düğmeye bastığı gibi o jetler uçamaz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Yusuf Mescioğlu bizim kullandığımız jetler İsrail'in elinde falan değil, asla da olamaz. Onlar düğmeye basa dursunlar bizde hava savunma sistemlerini "Siber Saldırı Takımlarımız" sayesinde çökertmesini de biliriz. (AyYıldız yaptı)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Oo,gelsinler bakalım..

Zaten Anoymous Hacker Grubu dışarıya pek saldırısı olmayan bir hacker grubu..ama,türkiyeye saldırırlarsa devreye türkiyeyi koruyan hacker grupları girebilir.. (Ayyıldız Tim,Türk Siber Güvenlik v.b)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-05-2017 Saat: 21:23)Yusuf Mescioğlu Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(10-05-2017 Saat: 20:40)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Türkiye'de bomba engelleme sistemi var havadan f16 bomba atarsa direkt imha ediliyor hava füze sistemi ile .

Bunu zaten diğer ülkeler bilmiyor değil mi :D
Güldürdün Murat, o kullandığımız jetlerin çalışması bile İsrailin vs. elinde. İsrail düğmeye bastığı gibi o jetler uçamaz.

Ben nijerya sanıyordum :P
@yusuf mescioğlu
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Böyle bir devlet sırrını(!) biliyorsan hedef saptırma sistemi diye bir şey olduğunu da biliyorsundur.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-05-2017 Saat: 23:14)Ainsworth Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Böyle bir devlet sırrını(!) biliyorsan hedef saptırma sistemi diye bir şey olduğunu da biliyorsundur.

Astral yolcu musun!1
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bu konuyla ilgili videolar;
https://www.youtube.com/watch?v=R_JNRMCcOjU
https://www.youtube.com/watch?v=g9TBngqGdz0
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Webfast.10tr.net - Dev Paylaşım Platformu -

Online Shopping App