Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hafta sonu forum açıyorum kimler gelecek elleri görelim
Başlıkta da belirttiğim gibi dış domain bir forum açıyorum. İlk defa böyle bir işe kalkışıyorum. 1 haftadır siteyi ayarlıyorum tek başımayım ortağım yok. Kimler gelir forumda takılmaya ve desteklemeye. Forum açılır açılmaz yetkili almıyorum bu arada haberiniz olsun. Belirli bir noktaya gelindikten sonra olacak.
Bu siteden beklentim büyük gelecek varsa yorum bıraksın. Mybb, webmaster ve oyun forumları yok. Açtığımda her şeyle ilgili konu da açacağım sitede, kafanıza takılan soru kalmayacak.
Tanıtım yapmak için de izin aldım bu arada :d
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eğer alırsan,gelebilirim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alırım tabii kapımız herkese açık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı Olsun :) Desteklerim *-*
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Takılırım :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ayıp sana Mert, özel davet beklerdim :D
Şaka bi yana gelirim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-04-2017 Saat: 20:17)Jinpachi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ayıp sana Mert, özel davet beklerdim :D
Şaka bi yana gelirim :)

Sağol canım.
Herkes gelirim diyor da gelirim diyenler iki dakika bakıp çıkıyor belki, böyle olursa elimde kalır forum. İnsanlara icraat yaptırmak gerek.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
kalıcı adam gibi bir forum yaparsan gelirim
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel bir proje olursa tabiki destekleriz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Forumexe gibi bir şey yap tadından yenmez yazın full takılırız
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bilgisayarım kalkmamış olsaydı gelirdim.Başarılar dilerim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yetkili olurum,desteklerim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar kolay gelsin Mert uzun bir dönem sonunda istediğin başarıya ulaşacağına inanıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar destekleriz.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Her zaman destekleriz :). Hayırlısı olur da inşallah uzun vakit geçirebileceğimiz bir yer olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Meert, beni özel olarak çağıracağını umuyorum, inşallah doğru düşünüyorumdur. Başarılar kardeşim benim.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-04-2017 Saat: 22:29)jennasunny31 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Her zaman destekleriz :). Hayırlısı olur da inşallah uzun vakit geçirebileceğimiz bir yer olur.

Sağolun öyle olacak olur olmadık yerde kapanmayacak.

(27-04-2017 Saat: 20:49)Falcon Nickli Kullanıcıdan Alıntı: kalıcı adam gibi bir forum yaparsan gelirim

öyle yapmayı planlıyorum bunu forumda takılan insanlar belirleyecek daha çok tabii ki ben de elimden geleni yapacağım.

(27-04-2017 Saat: 21:10)Corleone Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel bir proje olursa tabiki destekleriz.

Şüphen olmasın.

(27-04-2017 Saat: 21:18)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Forumexe gibi bir şey yap tadından yenmez yazın full takılırız

Kalıp olarak pek benzemez ama ortam dediğimiz şeyi oluşturacağımı düşünüyorum.

(27-04-2017 Saat: 21:20)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bilgisayarım kalkmamış olsaydı gelirdim.Başarılar dilerim

Teşekkürler.

(27-04-2017 Saat: 21:24)Adolf Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yetkili olurum,desteklerim.

Sağol.

(27-04-2017 Saat: 22:01)metinaydin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başarılar kolay gelsin Mert uzun bir dönem sonunda istediğin başarıya ulaşacağına inanıyorum.

Umarım öyle olur sağol.

(27-04-2017 Saat: 22:17)Dream41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başarılar destekleriz.

Teşekkür ederim.

(27-04-2017 Saat: 22:50)kraljmehmet Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Meert, beni özel olarak çağıracağını umuyorum, inşallah doğru düşünüyorumdur. Başarılar kardeşim benim.

Sen zaten siteyi biliyorsun üyeliğin de var, çağırdım zaten yani.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende gelirim Mert :d
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkamda baya kişi çıktı ha beklemiyordum bu kadar iyi oldu bu :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi