Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pazartesiye Kadar Tüm Grafik İstekleri Bedava! # berArt
(29-04-2017 Saat: 21:05)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(28-04-2017 Saat: 23:48)BigMen Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Dostum öncelikle bu güzel davranışın için teşekkürler.

Yukarda bir arkadaşa yapmışsın: http://i.hizliresim.com/yEW2Q9.png   Aynı şekilde hiçbir şeyi değiştirmeden Burak yazarmısın.

Birde sadece yazı şeklinde logolar oluyor :D o şekilde Mobile Legends Türkiye yazarmısın rica etsem yazı fontu falan sana kalmış biraz renkli bişeyler olursa sevinirim. (Boyutu sana kolmuş çok büyük olmasın ama logo için kullanacağım)

Şimdiden teşekkürler.

Şimdi bi tane avatar yapıcam bitane de logo mu anlamadım tam ?

Aynen dostum

Avatar olarak: http://i.hizliresim.com/yEW2Q9.png  Bu resime BURAK yazmanı istiyorum.

Logo olarakta sadece yazı olarak Mobile Legends Türkiye yazmanı :)

Şimdiden teşekkürler. Logo için yapacağın yazının boyutu sana kalmış.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
* Site Adresi:Temalemi.10tr.net
* Yazılacak Yazı:TemAlemi
* 2. Yazı:Türkiye'nin 1.Tema Sitesi
* Eklemek istedikleriniz:Efsane olsunn :) Lütfen.
* Maskot veya nasıl bir şey olacaksa biraz anlatın :) :Siteye uyumlu olsun yeter.
* Boyut (kesin bir şeyler lütfen) :150x150
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-04-2017 Saat: 23:11)Hulevoftion Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Cevabını "Samp" yazdım hocam.

"Samp" ne hocam ? İngilizce 0 bende :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@beratdemir 'Samp' Gta san andreas multi player oyunu.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-04-2017 Saat: 00:53)Dream41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @beratdemir 'Samp' Gta san andreas multi player oyunu.

Wow :) Çok cahilim kusra bakmayalım lütfen abi sağol bu arada :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bekliyorum hocam @beratdemir
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Birbirinizle atışmaya devam etmeyin.Berat Demir seni kimse aşağılamıyor haberin olması dileğiyle.
Proje için teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-04-2017 Saat: 10:18)Keisly Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Birbirinizle atışmaya devam etmeyin.Berat Demir seni kimse aşağılamıyor haberin olması dileğiyle.
Proje için teşekkürler.

Kimle atışmışım ki ? @Keisly
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Atışmak derken Dream41 e (Aşağılamalı) mesaj yazmışsınız.Burdan kavga veya tartışma çıkmasın diye yazdım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-04-2017 Saat: 12:30)Keisly Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Atışmak derken Dream41 e (Aşağılamalı) mesaj yazmışsınız.Burdan kavga veya tartışma çıkmasın diye yazdım.

Hocam ben aşşağılama görmüyorum ? "Wow! Çok cahilim" deyince kendimi aşağılıyorum :/ Başkasıyla mı karıştırdınız acaba ? 
Ek: Adama zaten "abi sağol bilmiyordum" dedim yani... @Keisly
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
O zaman sorun yok.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@beratdemir hocam,görmediniz galiba. "Bekliyorum" yazdım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gördüm hocam da yapacak zaman yok.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Webfast.10tr.net - Dev Paylaşım Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping