Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pazartesiye Kadar Tüm Grafik İstekleri Bedava! # berArt
"fovicon" ne demek hocam ? Çok bilgim yok bu konularda :D
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-04-2017 Saat: 18:01)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: "fovicon" ne demek hocam ? Çok bilgim yok bu konularda :D

tmm sadece logo yap :D güzel bi logo olsun lüfen
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@ScarypoweR Favicon demek istemiş arkadaş bilgi edinmek istersen.

Alıntı:Favicon dosyası siteniz ziyaret edildiğinde adres satırında belireceği gibi adresiniz sık kullanılanlara eklendiğinde de site adınızın baş kısmında görünecektir. Faviconlar özellikle siteyi sık kullanılanlara eklediğinizde listede kolayca bulunmasını sağlar. Yani bir anlamda o site için simgedir, bayraktır.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-04-2017 Saat: 18:46)Dream41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @ScarypoweR Favicon demek istemiş arkadaş bilgi edinmek istersen.

Alıntı:Favicon dosyası siteniz ziyaret edildiğinde adres satırında belireceği gibi adresiniz sık kullanılanlara eklendiğinde de site adınızın baş kısmında görünecektir. Faviconlar özellikle siteyi sık kullanılanlara eklediğinizde listede kolayca bulunmasını sağlar. Yani bir anlamda o site için simgedir, bayraktır.

Eyvallah hocam yaparım isterseniz.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dostum öncelikle bu güzel davranışın için teşekkürler.

Yukarda bir arkadaşa yapmışsın: http://i.hizliresim.com/yEW2Q9.png Aynı şekilde hiçbir şeyi değiştirmeden Burak yazarmısın.

Birde sadece yazı şeklinde logolar oluyor :D o şekilde Mobile Legends Türkiye yazarmısın rica etsem yazı fontu falan sana kalmış biraz renkli bişeyler olursa sevinirim. (Boyutu sana kolmuş çok büyük olmasın ama logo için kullanacağım)

Şimdiden teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
tekveson-frm.ga
Surdaki logo TekVeSonFrm Yazsana
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
güncel
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İmza istiyorum.
İmza
Boyut İmza(450x150):450x150
Kullanılacak Renkler : LxP Lacivertle yazılsın [K]Sahip Kırmızı ile
Efektler ?? : kafana göre
Başka istedikleriniz:
birtanedaha yaparsan sevinirim
LxP yazılsın
Altınada
DM/A/d yazılsın.
Onun boyutuda 450x150

Şimdiden Teşekkürler.
@ScaryPoweR
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-04-2017 Saat: 23:48)BigMen Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Dostum öncelikle bu güzel davranışın için teşekkürler.

Yukarda bir arkadaşa yapmışsın: http://i.hizliresim.com/yEW2Q9.png   Aynı şekilde hiçbir şeyi değiştirmeden Burak yazarmısın.

Birde sadece yazı şeklinde logolar oluyor :D o şekilde Mobile Legends Türkiye yazarmısın rica etsem yazı fontu falan sana kalmış biraz renkli bişeyler olursa sevinirim. (Boyutu sana kolmuş çok büyük olmasın ama logo için kullanacağım)

Şimdiden teşekkürler.

Şimdi bi tane avatar yapıcam bitane de logo mu anlamadım tam ?
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-04-2017 Saat: 23:50)muckmen Nickli Kullanıcıdan Alıntı: tekveson-frm.ga
Surdaki logo TekVeSonFrm Yazsana

Hocam şunu bi deneyin
 http://i.hizliresim.com/Qa56RV.png
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-04-2017 Saat: 20:48)Hulevoftion Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İmza istiyorum.
İmza
Boyut İmza(450x150):450x150
Kullanılacak Renkler : LxP Lacivertle yazılsın [K]Sahip Kırmızı ile
Efektler ?? : kafana göre
Başka istedikleriniz:
birtanedaha yaparsan sevinirim
LxP yazılsın
Altınada
DM/A/d yazılsın.
Onun boyutuda 450x150

Şimdiden Teşekkürler.
@ScaryPoweR

Hocam biraz daha açıklayıcı olsak :) Arkaplana ne olacak mesela. LoL mü yoksa ne biliyim
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Samp olcak hocam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-04-2017 Saat: 17:50)TolgaTSNX Nickli Kullanıcıdan Alıntı: * Site Adresi: www.torrentmarketim.com
* Yazılacak Yazı: Torrent Marketim
* 2. Yazı: Torrent İndirme Sitesi
* Eklemek istedikleriniz: Sitenin temasına uyumlu olursa iyi olur :D bide fovicon yaparmısınız?
* Maskot veya nasıl bir şey olacaksa biraz anlatın :) :
* Boyut (kesin bir şeyler lütfen) : 150x150 olabilir.

Geç mi kaldı ne :D
Övmek gibi olması ama kurumsal logo gibi klas oldu bea..
http://i.hizliresim.com/5g0Zgz.png
@TolgaTSNX
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@CrawLTR
http://i.hizliresim.com/ZZ6vWk.png
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
abi Üzgünüz, fakat avatarınız izin verilen boyuttan büyük olduğu için değiştirilemiyor. Maksimum kullanılabilir avatar boyutları: 100x100 pixel (genişlik x yükseklik) olmalıdır.

diyor ben mybb avatarı yapıcam da
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
10-11 gibi etiketlerseniz iyi olur. Bi daha dönerim.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
100x100 http://i.hizliresim.com/gqgdZL.png
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam benim imzam?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
"Hocam biraz daha açıklayıcı olsak :) Arkaplana ne olacak mesela. LoL mü yoksa ne biliyim"
yazmıştım...
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Cevabını "Samp" yazdım hocam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform