Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İnstagram Hesapları Satılır 40,50,60k
Merhabalar Elimize geçen yüksek takipçili instagram hesapları satılır almak isteyen pm atsın biz ona ulaşırız.
Hesapların linki:

Şuanda elimizde bulunan hesaplar bunlardır 400 tl fiyat ve üzerinden değerlerindirilecektir hepsi ayrı ayrı almak isterseniz pm atın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ucuz. Yap 15 tl alayım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı satışlar.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Fena düşürmüşsün. Hayırlı satışlar kardeşim.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-04-2017 Saat: 21:47)muckmen Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ucuz. Yap 15 tl alayım

benle alaymı ediyorsun? 15 tl mi? bu hesapları 15 tlye bul sanalı bırakayım kardeşim?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-04-2017 Saat: 17:52)metinaydin Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-04-2017 Saat: 21:47)muckmen Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ucuz. Yap 15 tl alayım

benle alaymı ediyorsun? 15 tl mi? bu hesapları 15 tlye bul sanalı bırakayım kardeşim?

1 saat icinde 2k yapiyorum suan 10k lil hesap var 15 tl sattim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bu hesaplar ile değil yanlız?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
400Tl Güzel Para Yanlız Bunu Herkes Vermez 4 Hesaba Biçtiğim Miktar En Max 150 Tl
İnternete Panelli Olan İnsanlara Kolaylıkla Attırırsınız Yada İnsta Hile Sitelerinin Açıklarıyla ben 5bin takipçiyi 20dkda kasmıştım
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-04-2017 Saat: 20:00)RedOx Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 400Tl Güzel Para Yanlız Bunu Herkes Vermez 4 Hesaba Biçtiğim Miktar En Max 150 Tl
İnternete Panelli Olan İnsanlara Kolaylıkla Attırırsınız Yada İnsta Hile Sitelerinin Açıklarıyla ben 5bin takipçiyi 20dkda kasmıştım

Güzel yorumun için teşekkür ederim, fakat hesaplar panel ile kasılmamış yani orjinal bir hiti var. Panelle kastığımız zaman daha düşük bir fiyat veririz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hesap sahiplerine hesapları geri verilmiştir sıfırlanmış hesaplar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping