Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Yardim Talebi] Metin Editörü Çalışmıyor
Arkadaşlar selamlar, 1.6 için yazılmış bir tema kullanıyorum forumda daha once paylaşıldı gta 5 teması var. Bunda metin editörünü ne yaptıysam aktifleştiremedim, ufak bir editör newthread şablonundan eklenebileceğini düşünüyorum ama yapamadım maalesef. Acaba nasıl çözebilirim? Sorunum kısaca metin editörü çalışmıyor.

Forumum: http://gta5mod.10tl.net/index.php

Teşekkürler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sorunu çözdüm yapamayanlar için yazayım: gruplandırılmamış şablonlardan headerinclude şablonunu orjinale çevirin. düzeliyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-04-2017 Saat: 17:04)vitallion Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sorunu çözdüm yapamayanlar için yazayım: gruplandırılmamış şablonlardan headerinclude şablonunu orjinale çevirin. düzeliyor

Böyle bir hataya düşmeyin. Temanın javascript kodları genelde bu şablonda olur. Temayı bozabilirsiniz. Onun yerine şablondaki kodları buraya atın ki sorunun ne olduğunu bulalım.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-04-2017 Saat: 17:46)Ainsworth Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(24-04-2017 Saat: 17:04)vitallion Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sorunu çözdüm yapamayanlar için yazayım: gruplandırılmamış şablonlardan headerinclude şablonunu orjinale çevirin. düzeliyor

Böyle bir hataya düşmeyin. Temanın javascript kodları genelde bu şablonda olur. Temayı bozabilirsiniz. Onun yerine şablondaki kodları buraya atın ki sorunun ne olduğunu bulalım.

zaten temada üstte bulunan kapatma yerleri gitti oraları texture ekledim yani bi tek ora gitti benim için de problemi yok oranın
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping