Türk Pawno Platformu
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MetinAydin Flat Material Theme - WORK

Temanın taslak halini paylaşıyorum, yorumlara açıktır.
Ly0OP1.png

Not: Temanın rengi değiştirilebilir. ^.3
Teşekkür verenler: yusufkoc
Eline sağlık kardeşim, taslak hali hoş gözüküyor. Geliştirilebilir çizim olmuş.
G L A D I A T O R
Şeytana uymak istemiyorum ama fikirleri hoşuma gidiyor.

http://www.instagram.com/v.cemgokce
http://www.raidcalltr.10tl.net
http://www.expertboss.10tl.net

Teşekkür verenler: Murat#Baykam
Başarılı olmuş eline sağlık muhteşem görünüyor.
fenerbahçe.
Teşekkür verenler: Murat#Baykam
(04-21-2017, 06:32 PM)Yusuf K. Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Başarılı olmuş eline sağlık muhteşem görünüyor.

Teşekkürler canım kardeşim ^^
Teşekkür verenler: yusufkoc
(04-21-2017, 06:28 PM)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Eline sağlık kardeşim, taslak hali hoş gözüküyor. Geliştirilebilir çizim olmuş.

Teşekkür ederim kanka nabıyon nasılsın görmeyeli çok hojsun :D seviyorum seni kanka ı love family you we they he shit my :D 
- seviliyorsun kanka yorumun için teşekkürler
Teşekkür verenler:
Bir bilsoft havası var sanki biraz daha özgün olsa daha güzel olur eline sağlık ..
Yarı profesyonel tasarımcı, illüstratör & amatör fotoğrafçı
Ekipman: Nikon d3400 18-55 AF-P  &  Wacom Intous Tablet
" Gökyüzü sadece uçmaktan korkanIarın sınırıdır. "
" Eğer insanoğlu dudaklarını çalıştırmaya devam etmezse, beyni çalışmaya başlar. "
Imagine the best future and strive for it!
Teşekkür verenler:
Star 
(04-21-2017, 06:32 PM)Yusuf K. Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Başarılı olmuş eline sağlık muhteşem görünüyor.
Bana ulaşmak için

Hedef mybb 1.10 yakında göreceğiz...
Selâmetle...

« İletişim için & Diğer sorunlarınız için  öm(özel mesaj) atınız  »

Teşekkür verenler:
Flat Material? Bunun neresi material? Sırf burada adı dönüyor diye mi ekledin bunu? Flat başka bir şey material başka bir şey sen çok yanlış gelmişsin. Hani ismi olsun havalı olsun falan, gerek yok buna yanlış kullanım var.
Ben eski bir yetkiliyim fakat bu serüvenimi ya da yetkili olma tarihlerimi imzama yazmam. Ben bu foruma yapmış olduğum hizmeti, hizmeti bitirdikten sonra imzama yazmak için yapmadım.
Teşekkür verenler: ♧•foxcomm♧~
(04-21-2017, 11:57 PM)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Flat Material? Bunun neresi material? Sırf burada adı dönüyor diye mi ekledin bunu? Flat başka bir şey material başka bir şey sen çok yanlış gelmişsin. Hani ismi olsun havalı olsun falan, gerek yok buna yanlış kullanım var.

temanın adı öyle :'(
Teşekkür verenler:
Eline sağlık. :)
01.01.2015 > Uzman Üye
19.04.2016 > Grafiker 1. Seviye
08.09.2016 > Emektar Üye
23.03.2017 > Tema Ekibi 1. Seviye
23.06.2017 > Tema Ekibi 2-3. Seviye
07.01.2018 > Tema Ekibi Lider

mehmetly = kraljmehmet = mehmeteq
Nophex since 2017
Teşekkür verenler:
(04-22-2017, 08:27 AM)metinaydin Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
(04-21-2017, 11:57 PM)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Flat Material? Bunun neresi material? Sırf burada adı dönüyor diye mi ekledin bunu? Flat başka bir şey material başka bir şey sen çok yanlış gelmişsin. Hani ismi olsun havalı olsun falan, gerek yok buna yanlış kullanım var.

temanın adı öyle :'(

Bak en sonda yanlış kullanım yazdım. Senin tercihin.
Renkler çok soluk, tema yapıyorsan renklendirmeyi de kendin yapman gerek işin asıl ustalığı renklendirmeden geçer. Kalıp fena değil gibi.
Ben eski bir yetkiliyim fakat bu serüvenimi ya da yetkili olma tarihlerimi imzama yazmam. Ben bu foruma yapmış olduğum hizmeti, hizmeti bitirdikten sonra imzama yazmak için yapmadım.
Teşekkür verenler:
Farklı bir tarzda yapmaya çalışmışsın (flat tarzının) ama özellikler ekleyebilirsin, flat renkler kullanabilirsin, sağ kutucukları shape ile farklılaştırabilirsin, ellerine sağlık.
tasarımcı | fotoğrafçı | adana
Photoshop CC + Lightroom + Nikon D5300 18-55mm
Teşekkür verenler:
(04-22-2017, 11:43 AM)Neon Bariol Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Farklı bir tarzda yapmaya çalışmışsın (flat tarzının) ama özellikler ekleyebilirsin, flat renkler kullanabilirsin, sağ kutucukları shape ile farklılaştırabilirsin, ellerine sağlık.

Teşekkürler Abdullah.
Teşekkür verenler:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hızlı Menü:

• Gece
  • Normal