Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çalışan Newpoints ve Dükkan Eklentisi Yokmu?
Sad 
Yokmu arkadaşlar bildiğiniz çalışan Newpoints ve Dükkan eklentisi. Piyasadaki hemen her türlü dosyayı denedim ama bir türlü yapamadım.
Newpoints eklentisi sorunsuz aslında çalışıyor,ama Dükkan eklentisini kurup aktif ettiğim zaman hatalar ortaya çıkıyor.
Dediğim gibi piyasadaki çoğunu denedim ama nafile,yokmu Mybb son sürümünde doğru düzgün çalışan Dükkan eklentisi?
Hayrına bulacak,yapacak,hatayı çözebilecek varsa cidden çok mutlu eder beni. Şimdiden herkese teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
MyBB 10TL sistemine eklenti kurulmaz -ki zaten 10Tl sisteminde Dükkan eklentisi bulunmaktadır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
10tl.net değil hocam ücretli domain ve hosting üzerine kurulu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hmm,yeni dosyaların isimleri değişmiş.güncellemede. iyice nereye attığından emin olun.mutlaka çalışacaktır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Doğru yere attığıma eminim hocam,hatta bu işlemi 4-5 kez denedim.

İstediğim tek şey Mybb son sürümünde sorunsuz çalışan bir Dükkan eklentisi,yokmu bilen yahu :/
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
http://mybbdepo.com/mybb-para-puanlama-s...onusu.html
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-04-2017 Saat: 10:05)Keisly Nickli Kullanıcıdan Alıntı: http://mybbdepo.com/mybb-para-puanlama-s...onusu.html

Yorumunuz için teşekkürler ama buda çalışmıyor maalesef. Mybb mükemmel bir sistem, her türlü eklentiyi ve modifikasyonu yapmak mümkün ama bir newpoints ve market eklentisini kuramadım :D yokmu arkadaş şu eklentinin sorunsuz çalışanı?

Verdiğiniz linkteki dosyaları anadizine attığım zaman şu hatayı veriyor:

Fatal error: Call to undefined method pluginSystem::run_hooks_by_ref() in /home/u806423567/public_html/admin/modules/newpoints/module_meta.php on line 49

Bir türlü bulamadım şu eklentiyi ona yanarım :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

-

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping