Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tasarım - Logo / Profesyonel Düzeyde
Profesyonel düzeyde tasarım vb. şeyler yapılır. Ücret ödeme şekli (Csgo skin)
* En iyi şekilde grafik tabletle çizip sonra da logonuzu tasarlamayı düşünüyorum. Her türlü işiniz yapılır. *
Lütfen boş boş ( son tosoromdon no onlorson ) gibisinden yazmayın.
Özellikle CSGO Takım logosu veya çizim logoların yapımında gayet iyiyim. ÖM'den veya direk konu altına yazarak ulaşabilirsiniz. Yaratıcı ve çizim logolar veya tasarımlar için...
( Destek olacaklar da yorum yazabilir güvenilirim sonuçta ilk atmam ama her türlü güvenliği sağlarım merak etmeyin )
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kaç TL Yapıyorsunuz ? Hayırlı işler .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-04-2017 Saat: 19:59)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kaç TL Yapıyorsunuz ? Hayırlı işler .

Csgo skin karşılığında.. Güzel ve uğraştırıcı bir tasarım olacağı için 50+
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam ödeme şekli cs go skin olduğunu görünce tüm konu çekiciliğini kaybetti :/ Neyse hayırlı satışlar :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-04-2017 Saat: 20:10)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam ödeme şekli cs go skin olduğunu görünce tüm konu çekiciliğini kaybetti :/ Neyse hayırlı satışlar :)

Düz ödeme de olabilir sıkıntı yok ciddi düşünen varsa ÖM atsın iban falan veririz.
@Murat#Baykam
@xoxox
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Son tosoromdon no onlorson.
- Şaka şaka, hayırlı satışlar dilerim kardeşim.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Berat bir kaç örnek koyarsan alıcılar için daha iyi olur. Hayırlı satışlar dilerim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İnsanlara referans lazım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı satışlar, bu tür şeylerde referans olmazsa alıcı bulamazsın. Hatta referans için 5-10 tasarım ücretsiz yapan arkadaşlarım da var.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı satışlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı satışlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı satışlar.
-Örnek tasarım koyarsan daha çok alıcı bulabilirsin :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Diğer pcde yüklerim
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
++
Alan kişiye PSD dosyası + JPEG + PNG + Tasarım ile birlikte verilecektir. Telefon vs. verilir. Güven açısından sıkıntı olmazsa iyi olur. Ciddi bir tasarım logo ise buluşabiliriz de :) Zaten forumda bilen bilir beni...
En büyük çalışmalarımdan: http://i.hizliresim.com/1L0nr1.png
- Bu arı resmini hiçbir yerde bulamazsınız. 0'dan çizilmiştir :)
- Çalınıp paylaşılması (izinsiz) halinde yasal işleme kadar yolu var..
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-04-2017 Saat: 21:29)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ++
Alan kişiye PSD dosyası + JPEG + PNG + Tasarım ile birlikte verilecektir. Telefon vs. verilir. Güven açısından sıkıntı olmazsa iyi olur. Ciddi bir tasarım logo ise buluşabiliriz de :) Zaten forumda bilen bilir beni...

tasarım güzel olmuş eline emeğine sağlık şu konuda bir açıklık getirmek istiyorum: "yasal işleme kadar yolu var." demişsiniz fakat tasarımlarınız üzerinde bir firma tescili veya patent yoksa o tasarım hakkında hiçbir yasal işlem başlatamazsınız. bu konuda uyarmak istedim seni.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-04-2017 Saat: 21:42)metinaydin Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(20-04-2017 Saat: 21:29)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ++

tasarım güzel olmuş eline emeğine sağlık şu konuda bir açıklık getirmek istiyorum: "yasal işleme kadar yolu var." demişsiniz fakat tasarımlarınız üzerinde bir firma tescili veya patent yoksa o tasarım hakkında hiçbir yasal işlem başlatamazsınız. bu konuda uyarmak istedim seni.

Patenti alınıcak o logonun...
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tşekkülr
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Merhaba pm attım donus yaparsan sevinirim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping