Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Soru (10tl.net Dışı)
Merhaba.
Kod:
sampcenneti.pe.hu
ile ilgili bir soru sorucaktım.
siteye üye olun. mesaj kutusu var bakın. onu default daki gibi mesaj gelince başta pm nin uyarısı çıkıyor ya örnek vereyim.
Kod:
admin adlı kullanıcıdan özel mesaj aldınız.
bunu nası uyguluyabilirim venzio temasında
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kod:
http://mybbdepo.com/uye-olana-hos-geldiniz-ozel-mesaji-eklentisi-konusu.html

alın hocam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hocam onu demedim ki,venzio da mesaj yanda 1 mesaj varsa kutucuk 1 oluyor ya işte onu kaldırıp direk defaulttaki gibi yapsak. direk anasayfada gözükse özel mesajımız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kurulum: Admin KP -> Forum Ayarları -> Plugin Yönetimi -> Yeni Üyeye Özel Mesaj -> Eklentiyi Aktifleştir

Düzenleme: Forum Ayarları -> Yeni Üyeye Özel Mesaj

Mesajı geç yazdım üzgünüm. Demek istediğinizi anladım sanırım bildirim yerini kastediyorsunuz. Dönücem.

Ekleme: Anladığım kadarıyla mesaj kutusunu kaldırmak istiyorsunuz? header_welcomeblock_member kodlarıyla oynamanız gerekiyor. Bilginiz yoksa o kodları buraya atınız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ben onu demedim,anlatamıyorum herhalde.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Merhaba konuyla alakasız konuşucam ama "Raphael ile yakından konuşuyorduk daha önceleri",sen adamın yaptığı temanın footer kısmına yapım:LxP yazmışsın ve gelip burada destek istiyorsun bana göre bu yüzsüzlük? emek hırsızı olup emekleri çalıp adamın o kadar aylardır veya haftalardır uğraştığı tasarımı tek bir edit ile silebiliyormusun? sadece müzik eklemişsin edit yapsan neyse tamamen değişik gözükse neyse diyeceğim de adamın sizlere ücretsiz sunduğu tasarıma emeğe saygısızlık yapıyorsun ve gelip destek istiyorsun. 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
düzenliyorum, @metinaydin önerdiğin için teşekkürler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaş burada default temadaki "ÖM" bildirimi varya rengi sarı, işte Venzio temasında default temadaki bildirimi nasıl yaparım diye soruyor.
-Şuan mobildeyim kusura bakmayın yardımcı olamayacağım.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
aynen öyle. sonunda anlayan biri oldu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-04-2017 Saat: 12:58)AvanT2. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: aynen öyle.  sonunda anlayan biri oldu.

Dönücem yazdım tekrardan yazıma neden bakmadın. Tekrar yazdığımı okuyup dediğimi yapın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-04-2017 Saat: 12:58)AvanT2. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: aynen öyle.  sonunda anlayan biri oldu.

Sen derdini düzgün anlatsan neyse..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
sende önce anlamaya çalış,hoşgeldiniz eklentisi ne alaka?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-04-2017 Saat: 20:01)AvanT2. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: sende önce anlamaya çalış,hoşgeldiniz eklentisi ne alaka?

Destek falan yok sana kendin hallet.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping