Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Domaine Geçiş ve E posta sorunu ?
Herkese Selam .. Öncelikle yeni domaine geçmek istiyorum bu mumkunmudur ? Önceden domain almıştım onu kullanmak istiyorum da .. İkincisi forum sitesini açarken yanlış eposta girdim bunu komple değiştirmemin yolu varmıdır? Gerçi profil düzenleden yaptım ama düzelmişmidir bilemem? Çalınma riskine önlem almak iyi olur. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler. Saygılar sevgilerimle...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
eski domaini silmen lazım geçen günlerde aynı sorunu yaşadım hizmetten memnun kalmadım diye sildiler tekrar başka şirketten aldım veyahutta autocode dediğimiz birşey var siteyi taşıyorsun sadece daha az para veriyorsun 3-5 lira kar ediyorsun.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-04-2017 Saat: 21:34)alperenbaltacı Nickli Kullanıcıdan Alıntı: eski domaini silmen lazım geçen günlerde aynı sorunu yaşadım hizmetten memnun kalmadım diye sildiler tekrar başka şirketten aldım veyahutta autocode dediğimiz birşey var siteyi taşıyorsun sadece daha az para veriyorsun 3-5 lira kar ediyorsun.

Cevap verdiğin için sağol. Sadece mesela ben buradan bir forum sitesi açtım ben 10tl.net yerine kendi domainimi kullanmak istiyorum sorum bu :) Mümkün değilse 10tl.net kullanacağım. Eskiden böyle değildi ücretsiz forumlar yine yapılabiliyordu kendi domaini ekletip .. Şimdi olmuyor sanırım  ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hocam onun şöyle bir çözümü var, veritabanının yedeğini alın. kurmuş olduğunuz mybb forumuna yedeği kurun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sevgili arkadaşlar forumumu silmek istiyorum. Desteğe mesaj attım eposta da ama donulmedi. Gerçi ne kadar sürede donuluyor bilmiyorum. Forum sitemi silip tekrar aynı isimle yeni açmak istiyorum. Yeni domaine taşıma işlemini hala bulamadım. Bayadır unuttum bu işleri yardım edilirse çok sevinirim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yapmak istediğin işlemler 10tr.net üzerinden mi olucak ?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-04-2017 Saat: 19:52)alperenbaltacı Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yapmak istediğin işlemler 10tr.net üzerinden mi olucak ?
Evet yasaksa kusura bakma yeniyim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping