Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konumun Kitlenmesi ve metehandurmuş şikayetim.
Ne yani dinim islam diyip inanmayınca banlanıcak mı ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(08-04-2017 Saat: 17:44)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-04-2017 Saat: 17:39)kraljmehmet Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @murat#baykam birde yetkili olacaksın ayıp ya..

Ya ben yetkimi yapıyorum neden karışıyorsunuz ki , benim bir liderim var onun açıklama yapması lazım sizin değil @kraljmehmet yani siz görevinizle ilgilenin bizde görevimiz ile ilgilenelim .

Burası forum arkadaşım burada herkes birbirini eleştirebilir. Eleştiri kaldırmayacaksan burada olmayacaksın o zaman. Bak benle aynı kelimeyi kullanmış ayıp demiş. Senin yetkine falan karışan olmadı aman laf etmeyelim biricik yetkine. Sonuçta o olmasa buradaki işin ne. 4 yıldır buradayım senin kadar boş insan görmedim. İnsanlar hatalardan ders çıkarır.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konu Çok Fazla Saptırıldı Konular Nerden Nereye Geldi.
@Edward @admin @TaaRRuz Hangi Admin Açıksa Artık konuyla ilgilensin.
forum içi krize yol açıyorlar.

@metehandurmus aktif olduğunda açıklama yapar.
eskilere hasret kaldık.
PGM
Teşekkür verenler:
Bu konuyu da kitliyorum. Üstümüz olan adminler açıklama yaparsa konuyu açıp yaparlar daha fazla tartışmaya gerek yok. Murat rütbeyi sana liderin verdi/biz verdik geri almasını da biliriz.. Biz sana yetkiyi millete kabadayılık yap diye vermedik değil mi? Sen de bir insansın nedir sendeki bu öz güven? yaşının küçük olması mı? nedir bilemedim.

Konu kilit.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bana resmi bir kaynak getirdiğin zaman özür dileyeceğim. Ben sana resmi belge sundum. Belgeni getirene kadar bekliyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping