Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
League of Legends - tema paylaşımı - XML ^^ metinaydin
Temanın patent haklarının satın almış gibi bir hakkım var kardeşim? Yapımcısının forumunda yapılan açıklamayı sizinle paylasicam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-03-2017 Saat: 17:08)metinaydin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Temanın patent haklarının satın almış gibi bir hakkım var kardeşim? Yapımcısının forumunda yapılan açıklamayı sizinle paylasicam.

Nedense hala inanmıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ne aceleniz var ? Adam açıklayacaktır lütfen biraz sabırlı olun.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
V0Mzqy.jpg
verdiğin kodda Justme'nin websitesi yazıyor Justmenin websitesini düzene sokan ve hostinglerini off shore sunucularını ve güvenliğini ayarlayan MetinHosting ekibi hala inanmadınmı daha fazla kanıt atayım?
ldWNaB.jpg
Kod:
http://www.whois.com.tr/domain/gfxplanet.nl

hala inanmadınmı 'JustMe'ye info@metinhosting.com maili üzerinden mail yolladım gördüğü zaman websitesini açmasını ve tema lisansının ve patentlerinin bana devrediliğini gösteren bir konu açmasını istedim. Gördüğü zaman gerekeni yapacaktır şuan bunlar yeterlidir
ve bu arada 'metinhosting.com' 2017 yılında olan bir kuruluş değildir 2012'de illegal forumlara hizmet vermekteydik fakat şuan legal hayata geçtik
@MrTom
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet hala inanmıyorum ama inanan inanır.İnanmama sebeplerini belki sonra söylerim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-03-2017 Saat: 19:29)MrTom Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Evet hala inanmıyorum ama inanan inanır.İnanmama sebeplerini belki sonra söylerim.

Öyle bir şey yok ozaman konularıma yorum yapma hakkın da yok egona başlatma. Belki sonra söylerim filan hayırdır karşında çocuk duruyorda ona zevkine göre iş yapacağınımı söylüyorsun? böyle bir şey yok dingonun ahırı değil burası.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@MrTom hocam, eğer sebebi varsa söyle ki bizde ona göre hareket edelim.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-03-2017 Saat: 19:31)kraljmehmet Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @MrTom hocam, eğer sebebi varsa söyle ki bizde ona göre hareket edelim.

Boş ver, siz bildiğinizi yapın buradan sonrasına karışamam.Adam göstersin tema sahibinden mail bende inanayım(maili gelince).
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
#Cumpes'da sizin diye hatırlıyorum hocam?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Merhabalar 
ben metinaydin bugüne kadar tüm işlerinin peşinden koşan kişiyim.
Multi Hesap hakkında açıklama yapmamı beklediler;
Açıklamam:
Machate, adlı hesabım vardı erişim sağlayamadım ve bende yeniden hesap açıp geldim buraya askere gitmiştim daha sonra geldiğim zaman işimi,evimi ayarlayıp geldim.
Yeniden başlangıç yapmam güzel birşey oldu aslında böyle birşey olmasını istiyordum olmuş oldu.
Tema hakkında:
Temanın sahibi JustMe'den tema patentlerini aldım sadece bu teması değil yaptığı ekibin ve GFXPlanet ekibinin tüm patentlerini aldım Türkiyeye getirdim. beni yargılıyorsunuz
info@metinhosting.com mailiyle mail attım dedim
info@metinhosting.com maili varmı diye bir bakalım?
ALk8av.jpg
varmış?
şimdi bakalım 
Gönderdiğim maile:
z3BOX7.jpg
mailin türkçe çevirisini yapalım?:
Hi  I want to get straight to the point now that I purchased from you a patent on your theme there is a support forum 10tl.net could you give me a mail for some people that don't believe? because I would love it if you return immediately when you see it destek.10tl.net I don't want to eat a ban like my family :D I would appreciate it if you are quick bro
Çevirimiz: Merhaba sadede senden bana inanmıyor bazı insanlar için bir posta verir misiniz 10tl.net destek forum tema patentini satın aldım şimdi almak istiyorum Metin Aydın? destek.10tl.net benim ailem gibi onlardan ban yemek istemiyorum lütfen hızlı ol kardeşim.
ondan gelen mail:
O0L8g4.jpg
maili 2 türlü atmış 1 İngilizce dili olarak 2 Vietnam dili olarak.ben çeviriyim sizin yerinize?
çevirisi:
 Xin chào em tôi bây giờ là hành tinh để mở một chủ đề trong KIỆM một lần nữa, tôi sẽ chia sẻ trang web của tôi và ở đó, họ có để tin rằng bạn báo cáo với chủ đề này.
Hello my brother, now named the GFXplanet to open a topic in again I'm going to share my web site and there they have to believe that you report them to this thread.
Türkçe çevirisi: Merhaba kardeşim, şimdi yine web sitemde paylaşacağım gfxplanet'de bir konu paylaşıcağım o konuyu insanlara verirsen inanırlar.
Kod:
http://gfxplanet.nl/showthread.php?tid=1

daha fazla kanıt istiyormunuz? 
@xoxox'a gelelim: eskiden muhabettimiz vardı doğru diyor. adı üstünde Eskiden diyor 1 2 3 yıl önce konuşmuş olduğumuz muhabbetler olabilir fakat o zamandan bu yana:
çok geliştirmeye çalıştım kendimi kendi tasarladığıma inanmıyormuş tw bilmeyenler için TeamViewer atayım gelsin aynı tasarımı tekrardan yapayım gözünün önünde isterse kendi tw atsın onun pcsinde yapalım aynı tasarımı
Senden beklemezdim diyen kişiler:
açıklamamı almadan beklemezdim diyen kişilerden bende bunu beklemezdim
Hadi Eyvallah. Açıklamam yeterlidir umarım 
eklemem gereken birşey vardı konuyu düzenliyorum: 'justme@geologist.com' mail adresi JustMe'ye aittir. 
@kraljmehmet @MrTom @Carleone @Ripbyrustavi02

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamam hocamda sonuçta temayı siz tasarlamadınız değilmi?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-03-2017 Saat: 20:42)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tamam hocamda sonuçta temayı siz tasarlamadınız değilmi?

farklı bir lol teması tasarlamıştım. benzer ama farklıydı kodlama konusundada pek benzetme olmadığı için böyle bir olay ortaya çıktı olayıda kanıtladım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamamda metin hocam şuna şaşırdım;
bu verdiğiniz forum linklinde sadece 1 kategori ve 1 konu var ?
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-03-2017 Saat: 20:44)kraljmehmet Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tamamda metin hocam şuna şaşırdım;
bu verdiğiniz forum linklinde sadece 1 kategori ve 1 konu var ?

'Hello my brother, now named the GFXplanet to open' demiş benim çevirimde bir hata olmuş gfxplaneti tekrardan açıp konuyu paylaşıcam gibi şeyler demiş paylaştığı konudada siteyi tekrardan kapatıcağım demiş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamam hocam anladım.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaş nedense hala inanmıyorum,inanmak istemiyorum bu adama.
Adam siteyi açtı madem tema footer kısmında yapımcı adını silip kendi adını(Crafted with by metinaydin) koymak nedir...
http://i.hizliresim.com/p0Wk3z.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-03-2017 Saat: 20:58)MrTom Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaş nedense hala inanmıyorum,inanmak istemiyorum bu adama.
Adam siteyi açtı madem tema footer kısmında yapımcı adını silip kendi adını(Crafted with  by metinaydin) koymak nedir...

Güzel kardeşim bak canım kardeşim ağzımı bozduruyorsun :D gfxplanetin tüm patentlerini satın aldım diyorum anlamıyormusun he? anlamanda bir sorun mu var? tüm yetkileri ben devralıyorum. hostingi benim sunucularımda barınıyor.üstelik o tema gfxplanete aitti :( gfxplanette bana ait olunca bana ait olmuş oluyor anladınmı şimdi?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-03-2017 Saat: 21:06)metinaydin Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(28-03-2017 Saat: 20:58)MrTom Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaş nedense hala inanmıyorum,inanmak istemiyorum bu adama.
Adam siteyi açtı madem tema footer kısmında yapımcı adını silip kendi adını(Crafted with  by metinaydin) koymak nedir...

Güzel kardeşim bak canım kardeşim ağzımı bozduruyorsun :D gfxplanetin tüm patentlerini satın aldım diyorum anlamıyormusun he? anlamanda bir sorun mu var? tüm yetkileri ben devralıyorum. hostingi benim sunucularımda barınıyor.üstelik o tema gfxplanete aitti :( gfxplanette bana ait olunca bana ait olmuş oluyor anladınmı şimdi?
Tamam, sende haklısın yeter uzatmayacağım.

Ekleme: şuan istesem çok şey kanıtlarım ama uğraşmayacağım.
Konu kapansın burada.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Webfast.10tr.net - Dev Paylaşım Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping