Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fonhavuzu ?
Bu Fonhavuzu nedir bendemi çıkıyor ? nereye tıklasam o siteye gidiyor
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
bendede cıkıyor ne iştir yaw
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Düzenleme sadece destek sitesi üzerindeyse kullanıcı paneli > seçenekler > tema seçimi > dm22 seçin

Yapacaklarınız :

Tarayıcı geçmişinizi temizleyin ardından çalıştır ekranına %temp% yazıp içindeki tüm dosyaları silin.

Geçmiş olsun.
PGM
Teşekkür verenler:
Hocam çıkması gayet normal. Site reklam almış niye bu kadar abarttınızki?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-03-2017 Saat: 22:18)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam çıkması gayet normal. Site reklam almış niye bu kadar abarttınızki?

Neresi normal Kaan ? :D özel mesaj kutuma giremiyorum tıkladığım zaman o siteye yönlendiriyor bu yorum yazma yerine tıklıyorum o siteye gidiyor 1 kere gelince bitmiyor yani :) her tık başına o siteye yönlendiriyor ;) hiç de normal değil.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@xoxox hocam lütfen yapmayın reklam dediğiniz 720x90 boyutlu bir banner ile reklamını adam gibi yapar ama bu reklam olmaktan çıkmış saçmalık olmuş.Nereye tıklarsanız fonhavuzu sitesine gidiyor.Mobil uyumlu olan temada artık konu açılmıyor temayı değiştireceğim değiştirilmiyor.Yani D10'dan böyle bir şey beklemezdim tamamen Boş ve saçma kötü hemde çok kötü.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bende sorun yok arkadaşlar abartmayın bu kadar @Edward hocam halleder.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

PGM
Teşekkür verenler:
tıkladığınız yerde o site açılıyor :)
eskilere hasret kaldık.
PGM
Teşekkür verenler:
Site yazıları haricinde normal body kısmına tıkladığımızda da siteye gönderiyor. Değişikmiş.. Düzeltilir sıkıntı yapmayın ..
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Umarım düzelir akşam akşam ağzımı bozdurdu benim.Neyse sorun düzenlene kadar DM22'yi zorunlu yapsalar iyi olur. @Edward
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Abartacak ne var ki zaten ?
Bu Sitenin de Para Kazanması Gerekiyor.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Nasıl doğal hocam siteye sağ tık yaptığınızda fonhavuzu.c om sitesi çıkıyor.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@Keisly Yeter artık konuyu kapatıyorum abartma a tagını kapatmayı unutmuş adminlerimiz Edward admin halleder. Bende bir sorun yok öyle sağtık yapınca felan bir şey olmuyor.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

PGM
Teşekkür verenler:
Olay bende değil, ben de bir haberim arkadaşlar. Ama bu durum için de sürekli adminleri etiketlemenize veya birbirinizle bu denli tartışmaya da hiç lüzum yok. Adı belli görüşünüz belirtin, sonra sakince bekleyin. Sanki süresiz yasakladık da gelip buradan acısını almak istermiş gibi bir haliniz var.

Ben bu mesajı 'reklamlı' dediğiniz temadan yazıyorum. adminleri etiketlemenize ve ya özel mesaja lüzum yok..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:raid -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping