Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Domain ihtiyacı olan kişilere domain sağlayabilirim
merhabalar,domain ihtiyacı olan kişilere domain sağlayabilirim ".com,.co,.net,.org,.io,.info,.biz,.online,.website,.global,.me,.tech ve daha fazlası."nı sağlayabilirim. fakat tek şartım şudur öyle eğlencesine domain istemeyin benden ihtiyacınız varsa ve projeniz varsa söyleyin projenizin bir parçası olalım hosting isterseniz projenize hostingde sağlarım sınırsız olarak sağlarım. projesi olan kişiler ve ihtiyacı olan kişiler yorum atsınlar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aslında http://onlineoyunmekani.10tl.net/  yakın zamanda .com yada .netli bir domaine geçirmek istiyordum günlük hit alıyoruz ve günlük bazı konularda başı çekcidiğimiz için üye çekebiliyoruz . Ama tek sıkıntı şu acaba genel forum olmasımı daha uygun yoksa sadece bir kesime odaklanmakmı? ( Biraz soru tarzı oldu ama fikrinize göre domain yardımı istiyeceğim )
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-03-2017 Saat: 22:33)ByPiskan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Aslında http://onlineoyunmekani.10tl.net/  yakın zamanda .com yada .netli bir domaine geçirmek istiyordum günlük hit alıyoruz ve günlük bazı konularda başı çekcidiğimiz için üye çekebiliyoruz . Ama tek sıkıntı şu acaba genel forum olmasımı daha uygun yoksa sadece bir kesime odaklanmakmı? ( Biraz soru tarzı oldu ama fikrinize göre domain yardımı istiyeceğim )

dostum şimdi öncelikle sitenin adını oyunlarla alakalı seçmişsin sadece oyunların genelleriyle alakalı bir forum yapabilirsin .com'a geçip gelire çevirebilirsin bunu yada en zor olanı baştan başlayıp genel bir forum açarsın (daha çok uğraşırsın biraz zaman gerektirir bu zaman sonucu uzun olur ama sonucunda iyi işler çıkabilir.) 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
SupportEXT sitesi için .net domaini gerekli hocam.Peki bu domain için -Ek Ücret Gerekli mi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-03-2017 Saat: 22:39)metinaydin Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-03-2017 Saat: 22:33)ByPiskan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Aslında http://onlineoyunmekani.10tl.net/  yakın zamanda .com yada .netli bir domaine geçirmek istiyordum günlük hit alıyoruz ve günlük bazı konularda başı çekcidiğimiz için üye çekebiliyoruz . Ama tek sıkıntı şu acaba genel forum olmasımı daha uygun yoksa sadece bir kesime odaklanmakmı? ( Biraz soru tarzı oldu ama fikrinize göre domain yardımı istiyeceğim )

dostum şimdi öncelikle sitenin adını oyunlarla alakalı seçmişsin sadece oyunların genelleriyle alakalı bir forum yapabilirsin .com'a geçip gelire çevirebilirsin bunu yada en zor olanı baştan başlayıp genel bir forum açarsın (daha çok uğraşırsın biraz zaman gerektirir bu zaman sonucu uzun olur ama sonucunda iyi işler çıkabilir.) 

Öncelikle bilgilendirmeniz için teşekkürler.Tek sıkıntı aslında içimde genel foruma geçmek var ama bunun için ekip lazım. Diğer türlü oyun üzerine yapınca eninde sonunda ekip sağlıyorsun.Neyse eğer imkanınız varsa benim projem için domain desteği alabilirim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-03-2017 Saat: 22:44)Keisly Nickli Kullanıcıdan Alıntı: SupportEXT sitesi için .net domaini gerekli hocam.Peki bu domain için -Ek Ücret Gerekli mi

dostum yönlendirme mi yoksa projeniz mi var?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yönlendirme gerekli hocam
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam, eğer ücret var ise ücret nedir ? Yardım isteyen kişilere yardımcı olur.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Keisly pazartesi günü müsait olursam halledeyim.
@kraljmehmet dostum projesi olan kişilere ücret yok olmayan kişiler zevk için alan kişilere 5 tlden başlatıyım hadi 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Böyle bir destek için teşekkürler hocam. İnşallah projesi olan arkadaşlarımız iyi yerlere gelirler.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam sizi tekrardan SupportEXT sitesine bekliyoruz :) İnşAllah SupportEXT.net olurda SupportEXT sitemizi daha ilerilere götürürüz.

@kraljmehmet
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam bunun yeri burası değildi :) Pek fazla aktif olamıyorum orada. Ayrıca siteyi pek fazla kapatıp açıyorsunuz size zararı olur.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
O sorunları düzelttik hocam ama konuyu baltalamayalım emeklerinizden dolayı teşekkür ederiz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Önemli değil yarın veya salı gününe websitenizi "supportext.10tr.net"e yönlendirmesini yapmış olucağım @Keisly
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Supportext.10tl.net sitesine girerken SupportEXT.net'e mi girecek hocam. Yani bilgiler - tema vb. Yerinde kalacak değilmi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Metin Aydın hocam ;
.tk gibi olmayacak değil mi ? Yani bir konuya girince link üstte görünecek.
Keisly;
Eğer yukarıda dediğim gibi olacaksa, supportext.net ten gireceksin.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
dostum yönlendirme istediniz bende supportext.net'i regleyip yönlendirmeyi yapıcağım .tk yönlendirmesi gibi olucak eğer öyle istemezseniz iframe koduyla ayarlarız onu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Orasını Keisly bilir hocam.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
edit//kraljmehmet dostum bu beavada neyi nesi
Ara
Cevapla PGM