Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Yardim Talebi] mybb şifremi unuttum.
merhabalar 10tl.net üzerinden yeni bir forum kurdum ama bir türlü foruma giremiyorum.şifremi unuttum kısmına mail adresimi giriyorum ve mail geliyor ordaki şifreyi giriyorum ama bir türlü olmuyor.yada tekrardan forum sitemin silinmesini istiyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-03-2017 Saat: 17:29)relakx Nickli Kullanıcıdan Alıntı: merhabalar 10tl.net üzerinden yeni bir forum kurdum ama bir türlü foruma giremiyorum.şifremi unuttum kısmına mail adresimi giriyorum ve mail geliyor ordaki şifreyi giriyorum ama bir türlü olmuyor.yada tekrardan forum sitemin silinmesini istiyorum.

Forum kurmalarda özellikle uyarı var gmaili,yandex vb. harici eposta yazmayın diye hotmail ise şifre yenileme mesajı göndermiyor sistem. @admin ile temasa geçin özel mesaj yoluyla yardımcı olur ya forumunuzu siler baştan açarsınız yada şifrenizi değiştirir verir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
gmaile şifre sıfırlaması geliyor tıklıyorum ama bir türlü giriş yapamıyorum.admine mesaj attım forumu silip tekrar kuracağım başka çare yok ne yapalım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-03-2017 Saat: 19:23)relakx Nickli Kullanıcıdan Alıntı: gmaile şifre sıfırlaması geliyor tıklıyorum ama bir türlü giriş yapamıyorum.admine mesaj attım forumu silip tekrar kuracağım başka çare yok ne yapalım.

Şifrenizi unuttuğunuz için forumunuzu sıfırlamanız gerekmez. Admin nickli admin'e özel mesaj atarsanız yardımcı olacaktır. Hesabınızdaki şifre değişir.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping