Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sol Theme - Index Çizimi - Ainsworth
Güncelleme:

- Konu Görünümü Eklendi (Konuya ekleyemedim, düzenleyemiyorum. Ekleyebilecek bir yetkili varsa alttaki resmi konuya ekleyebilir.)
ScJ29w.png
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sağlam bir coder bulursan mobil uygulama yapmayı dene. Güzel birşey çıkabilir. Belki tutar Mark satın alır milyoner olursun :) Adam herşeyi alıyor. Renkler daha açık olmalıydı onun dışında efsane oluyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-03-2017 Saat: 22:18)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sağlam bir coder bulursan mobil uygulama yapmayı dene. Güzel birşey çıkabilir. Belki tutar Mark satın alır milyoner olursun :) Adam herşeyi alıyor. Renkler daha açık olmalıydı onun dışında efsane oluyor.

Okulda Java bilen çok arkadaşım var ama bu tür işlere yelteneceklerini hiç sanmam :D
Teşekkür ederim yorum için
atakaj

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık konu içi de güzel olmuş resmi ekledim konuya.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-03-2017 Saat: 22:25)Dream41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlık konu içi de güzel olmuş resmi ekledim konuya.

Teşekkür ederim :)
atakaj

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sadece konu içine bakabildim. Mükemmel olmuş bence. İndexi de resmim sitesine yükleyebilir misin ?
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-03-2017 Saat: 00:03)Gokss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sadece konu içine bakabildim. Mükemmel olmuş bence. İndexi de resmim sitesine yükleyebilir misin ?

Yükledim ama konuyu düzenleyemiyorum. Bakmak istersen;

Kod:
https://resmim.net/f/g5eCA8.png
atakaj

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-03-2017 Saat: 22:18)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sağlam bir coder bulursan mobil uygulama yapmayı dene. Güzel birşey çıkabilir. Belki tutar Mark satın alır milyoner olursun :) Adam herşeyi alıyor. Renkler daha açık olmalıydı onun dışında efsane oluyor.

Android uygulama kodlamak emek işi zaman alır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Elinize sağlık dün yazamadım güzel olmuş :) Kodlayacak birini bulursanız özene özene kodlasın :O
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-03-2017 Saat: 13:02)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Android uygulama kodlamak emek işi zaman alır.

Acele ile birşeyler ne zaman elde edilmiş? :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-03-2017 Saat: 13:58)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Elinize sağlık dün yazamadım güzel olmuş :) Kodlayacak birini bulursanız özene özene kodlasın :O

İnşallah, teşekkür ederim :D
atakaj

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncelleme;

- Profil Eklendi (Konuya ekleyemedim, aynı şekilde ekleyebilecek bir yetkili varsa eklesin alttaki resmi)
Sh4OKy.png
atakaj

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gayet güzel Atakan :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-03-2017 Saat: 19:45)Corleone Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gayet güzel Atakan :)

Teşekkür ederim :) Kullanıcı Paneli, Portal bittiği zaman aynı şekilde mobil kısmını da kodlayacağım.
atakaj

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık güzel olmuş profil. Ekledim konuya.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-03-2017 Saat: 19:51)Dream41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlık güzel olmuş profil. Ekledim konuya.

Teşekkürler.
atakaj

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gerekenden farklı bir şey olmuş, sadece html+css şeklinde yazılıp her hangi bir forum yazılımına satılabilir. Çok iyi eline sağlık
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-03-2017 Saat: 19:59)metehandurmus Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gerekenden farklı bir şey olmuş, sadece html+css şeklinde yazılıp her hangi bir forum yazılımına satılabilir. Çok iyi eline sağlık

Teşekkür ederim.
atakaj

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Postbit ve profil gayet güzel olmuş hocam. Eline sağlık.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-03-2017 Saat: 20:24)kraljmehmet Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Postbit ve profil gayet güzel olmuş hocam. Eline sağlık.

Teşekkür ederim :)
atakaj

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping