Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DwordHackTeam Rütbe İstek
Site Adresi(Url): http://dwordhackteam.10tl.net/

Rütbede Kullanılacak Resim (Slogan): DHT
Yazılacak Yazı: Olmasada Olur
Rütbe Boyutu: Siteye uygun olsun.
Yapılacak Rütbeler: Üye ,  Onaylı üye , Ultra Üye , Hile Kodlayıcı , İnceleme Ekibi , Kurucu , Admin , Moderatör , Süper Moderatör , Gold Üye , Ar-Ge , Dword Üye
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Dream41
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dword özentisi mi olcaksın memoryhackerstan ^&
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
:) valla ne demişler .... aslını yüceltir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-03-2017 Saat: 13:41)RedOx Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Dword özentisi mi olcaksın memoryhackerstan ^&
Kardeşim özenti dediğniz adamlarla iş yapıyoruz zaten reklam gelirlerini vericeğimizi söyledik biliyorsunuz çoğu hile yapımcıları host dosyasından memoryhackers' ı engelliyor kullanıcılar giremiyor bu yüzden böyle bir antlaşma yaptık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-03-2017 Saat: 20:59)jasdas24 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-03-2017 Saat: 13:41)RedOx Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Dword özentisi mi olcaksın memoryhackerstan ^&
Kardeşim özenti dediğniz adamlarla iş yapıyoruz zaten reklam gelirlerini vericeğimizi söyledik biliyorsunuz çoğu hile yapımcıları host dosyasından memoryhackers' ı engelliyor kullanıcılar giremiyor bu yüzden böyle bir antlaşma yaptık.

onlar 10tl.net kullanmaz bence yani tanımasam onları inanırdım
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kardeşim Bende birzaman MH dendim onları tanıyorum emek hırsızlığı yapma onların konularını alıp kendi sitene copy&paste yapıcaksan bence git burdan.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-03-2017 Saat: 21:34)CrawLTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kardeşim Bende birzaman MH dendim onları tanıyorum emek hırsızlığı yapma onların konularını alıp kendi sitene copy&paste yapıcaksan bence git burdan.

Copy paste konular değil nader ile fb üzerinden konuştuk şimdi bazı modlar onların forumdan başka forunlara hile kodluyomus bizim foruma birkaç mod gelicek kodlamaya mh'ye girmediği zaman dword bizim site üzerinden indirilecek.

Ve bu arada nader eğer site hiti düzgün olursa .com'a geçmeyi planlıyolar şuan taslak üzerinde bir plan yani.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping