Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[İSTEK] LOGO
Merhabalar youtube kanalımda kullanacağım göze güzel hitap eden bir logo istiyorum

Site Adresi(Url): https://www.youtube.com/channel/UCxl2dNErKec7VGoMUlraGSQ

Logoda Kullanılacak Resim (Slogan): Kurt 

Yazılacak Yazı: Bi-Perva Kaid ( Kurtun üstünde de olabilir tasarım size kalmış )

Logo Boyutu: standart logo boyutu ( profilde ve videolarda kullanabileceğim )
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konu uygun bölüme taşındı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-03-2017 Saat: 23:09)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konu uygun bölüme taşındı.

sağolun
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
arkadaşlar yuvarlak şekilde olursa benim daha cok işime yarar çünki yaptıgım müziklere spectrum ekliyorum spectrumda kullana bileceğim bişi olursa daha iyi olur şimdiden yapanların ellerine sağlık :D :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar yok mu yapabilecek :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-03-2017 Saat: 23:19)matw7 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar yok mu yapabilecek :(

Dostum Kendinde Yapabilrsin :) 
gerekli olan parcalar 

adobe photoshop cs 6  internette videolar var ve bu bölümlerde logo yapımı diye video paylaşmıştı. ararsanız bulursunuz :) grafiker arkadaslar belki yapar yada bekle biraz bakalım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-03-2017 Saat: 03:37)pro35x Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-03-2017 Saat: 23:19)matw7 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar yok mu yapabilecek :(

gerekli olan parcalar 

adobe photoshop cs 6  internette videolar var ve bu bölümlerde logo yapımı diye video paylaşmıştı. ararsanız bulursunuz :) grafiker arkadaslar belki yapar yada bekle biraz bakalım.

yaparım tamam ama benim yaptığım ile sizlerin yaptığı arasında dağlar kadar fark olur o yüzden.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Boş vaktimde ilgilenirim.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-03-2017 Saat: 13:04)matw7 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

gerekli olan parcalar 

yaparım tamam ama benim yaptığım ile sizlerin yaptığı arasında dağlar kadar fark olur o yüzden.

site icin fazla gerek yok yani benimkine bak mesela :D  http://i.hizliresim.com/z3l584.png dream41 kardeş yaptı sağolsuun cok sade :) havası vs yok adope ile bunları cok kolay bir şekilde yaparsın senin icin 1 tane yapmaya calısıyım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-03-2017 Saat: 15:34)pro35x Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-03-2017 Saat: 13:04)matw7 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

gerekli olan parcalar 

site icin fazla gerek yok yani benimkine bak mesela :D  http://i.hizliresim.com/z3l584.png dream41 kardeş yaptı sağolsuun cok sade :) havası vs yok adope ile bunları cok kolay bir şekilde yaparsın senin icin 1 tane yapmaya calısıyım
dostum ben site icin istemiyorum youtube profil ve videolarda kullanacagım o yüzden böyle bişi işime yaramıyor açıklamada ekledim nasıl olacagını yinede önerin için teşekkür ederim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-03-2017 Saat: 13:17)Dream41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Boş vaktimde ilgilenirim.

teşekkürler 

Not: Youtube profil ve müziklerimde kullandığım spectrum için kullana bilecegim olursa daha iyi olur 3. yorumumda tam açıkladım umarım fazla bişey istememişimdir. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@matw7  http://i.hizliresim.com/JaAzrq.png
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
youtube banner template gibi birşey mi hocam :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-03-2017 Saat: 23:24)Dream41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @matw7  http://i.hizliresim.com/JaAzrq.png
çok sağolun şimdilik bu işime görür (y)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-03-2017 Saat: 23:58)pro35x Nickli Kullanıcıdan Alıntı: youtube banner template gibi birşey mi hocam :)

dream yaptığı gibi bro :) gayet iyi sağolsun :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

500000 -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping