Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Türkiye topraklarına toprak katacak mı ?
Arkadaşlar size soruyorum. Acaba böyle bir şey olur mu yakın zamanda ?
Toprak kazanılması iyi bir sonuç mu yoksa kötü bir sonuç mu doğurur ?
Lütfen konuyu çığrından çıkarmadan tartışalım. Yani başka konuya değinmeyelim.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Geçenlerde arkadşla operasyon yaptık (dün) yabancı sitede açık vardı.. baktık ana sayfada recep tayip erdoğana sözünü tutmayan bakan haberi çıktı.. site o kadar önemli bir site değil..

katsak hem bize fayda.. ülke büyür , insanlar birbiriyle yapış yapış oluyor.. genişlemek iyidir fakat diğer ülkeler in tepkisini almasak iyidir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Savaş çıkarsa olur şuan olmaz bence , diğer ülkelerde toprak istiyor petrol sınırlı , su sınırlı bizim ülkemiz zaten su ve tarım bakımından zengin bence petrol için musul olayı falan var diyorlar ama .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Osamanlıdaki sınırlarımız yakında alırız bana göre
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
sınırı genişletmekle borun alakası var mı sizce ?
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu tamamen saçmalık... Hem olanak vermiyorum böyle bir şeye. İleride belki. Ama şu dönemlerde olmayacağı kesin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-03-2017 Saat: 16:52)kraljmehmet Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Acaba böyle bir şey olur mu yakın zamanda ?

Hocam ben burda ne dedim ? yakın zamanda...
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-03-2017 Saat: 17:10)kraljmehmet Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-03-2017 Saat: 16:52)kraljmehmet Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Acaba böyle bir şey olur mu yakın zamanda ?

Hocam ben burda ne dedim ? yakın zamanda...

"Şu dönemlerde..." lafından ne anlıyorsunuz?
@kraljmehmet
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Neyse.. konu hakkında konuşalım.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Atatürk'ün yaptigi 1926 Ankara antlasmasina göre Kürdistan kurulursa yani, Irak toprak bütünlügünü kayip ederse Türkiye, Musul ve Kerkük üzerinde hak sahibi oluyor. Bu durum anlasmaya dayali oldugu icin BM (Birlesmis Milletler) buna ses cikartamiyacak.

Bunun disinda bariscil yasamak varken aranizda Savas isteyen varsa ALLAH'tan biraz beyin rica etsin. Mevcut topraklarimiz bize yeterde artar. Hem mevcut topraklari adam gibi yönetemezken birde toprak mi almayi düsünüyorsunuz? Komik.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Komiklikle alakası yok,eğer başımızdaki insan akıllı olsaydı atatürk'ün o zaman yaptığı işleri şimdi devam ettirirdi,yanlış hatırlamıyorsam dünyanın en iyi gazetecilerinden biri amerikada bir gazete ''dünyanin yeni 3'lüsü'' diye bir başlık altında amerika genel kurmay başkanı,türkiye genel kurmay başkanı ve rusyanın genel kurmay başkanı var ki bunada gerek yok başımızdaki insanın bizi ne kadar düşürdüğünü şöyle söylüyorum 16milyon nüfusu olan bir ülke kalkmış bize kafa tutuyor bunun neyin davası ? 80 milyona 16 milyon nedir ki ? istanbul kadar nüfusu olan bir ülke bizi tehdit ediyor,Şimdi atatürk olsaydı şuanda gerekli cevabı savaş çıkartmadan da olsa verirdi herşey savaş değil ama başımızdaki adam herşeye boyun eyiyor dediklerini yapsaydı şuanda belkide 16 milyonluk ülke bize köpek gibi havlamayacaktı...

-Gelelim asıl konuya şuanlık gerek yok gibi yakın zamandada olmaz ilk önce elimizdekini geliştirmeliyiz,herşeyi geçtim biraz daha teknolojiye önemi artırmalıyız,okulda bilgisayar hocası diye tarih hocasını verdiler bize adamın bildiği birşey yok adam çağrı taner'in babası yok böyle birşey.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping