Anket Başlığı: Telsiz Kullanım Ücreti Kaldırılsın Mı ?
Kaldırlsın
80.00%
4 80.00%
Kaldırlmasın.
20.00%
1 20.00%
Katılımcı sayısı: 5 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telsiz Kullanım Ücreti Kaldırılsın
SOYGUNA DUR DİYELİM

Merhaba Arkadaşlar Konu Yanlış Yere Açtıysam Lütfen Taşıyınız!

Change.org Bir kampanya başlattım Telsiz Kullanım Ücreti Kaldırılması İçin Desteklerinizi Bekliyorum
Kampanyanın Makalesi.
Öncelikle Selam Aleyküm Türkiyede Telsiz Kullanım Ücreti Arttı Turkcell,Avea,Vodefone Gibi Gsm Operatörleri Kişi Ve Şahıslardan Onaylamaksızın Hatta Kontör Yüklendiği Gibi Ücret Kesiliyor En Son Hattımdan 9333 Numaralı Servisten Gelen Mesajı Sizlere sunmak istiyorum. kısaca

Değerli Müşterimiz Şubat Aya Ait Mobil hattınız İçin Devlete Ödenen 1,64 TL Telsiz Kullanım Ücreti Bakiyenizden Tahsil Edilmiştir Ayrıntılı Bilgi İçin...
Gelen Mesaj Tarihi :27.02.2017
Konuya dönelim türkiye gibi bir yerde yaşıyoruz askeri ücretli bir ailede en az 1 baba 1 anne 1 Çocuk Olsa Her birinin 1 Cep Telefonu Olsa Her Birinden,1.64 TL Kesilse Toplam  1,64+1,64=3,28 TL Ücret Yapar 1 Yılda 12 Ay 1,64*12=19,68 TL Ücret  Yapar Aile Bireyleri Çoğaldıkça Bu Ücrette Çoğalacaktır Destek Olun Bunun Önüne Geçelim. Bu Soyguna Dur Diyelim.

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence kalkmamalı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-03-2017 Saat: 19:42)Sezar38 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence kalkmamalı.

@Sezar38            Neden ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Neden Kaldırılmasın Açık Olarak Söylermisiniz ? @Sezar38 Tartışalım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Destek verdim. ^^
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Destek Verdim Kardeşim Kaldırılsın Bence Cünkü Mesela 50 TL Yüklesek 1.35 kurusu cekıyorlar bir paket icin 60 tl vs yüklemek zorunda kalıyoruz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Telsiz vergisi denilen şey biriyle konuşmanız 2 sim sunucusu arasında iletişim gidip gelmesi.Sizin bildiğiniz dakika ve mesaj bu telsiz kullanımına giriyor yani herşeyi içine alıyor bu telsiz kullanımı.Bununda bir ücreti var tabiki.Kullandığın herşeyin ücretini vermek zorundasın
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bunun yüzünden bi kac kişi cep telefonu kullanmıyor oda sıkıntı yani. bunu unutmayalım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kontör Yüklerken Zaten Yeterince Vergi Veriyoruz. Gsm Operatörleri Gerekli vergiyi alıyor  Ayriyetten Neden birde gelip telsiz kullanım ücreti kesiyorlar aklım sırrım almıyor arkadaşlar. Link vermek Yasakmı bilmiyorum.
Sıkıntı ise Gerekli Medatör arkadaşlar Kaldırsın 
Change.org'da Bir İmza kampanyası Bıraktım Edit Link 
Telsiz Kulllanım Ücreti Kaldırılsın
Mümkünse Desteklerinizi Bekliyorum. Konu Tartışmaya Açıktır Eleştri ve önerilerinizi bekliyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

YILLARIN FORUMU / Forumcu.10TL.NeT -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping