Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Para Kazandıran İnternet Tarayıcısı
kullandikca-para-kazandiran-tarayici-bra...805358.jpg

Para Kazandıran İnternet Tarayıcısı: Brave

Brave'in reklam engelleme tarayıcısı, bilgisayarlarda çalışmaya başladı. İnternet'te gezinirken bazı siteler var ki, reklamlarla başımızı ağrıtıyorlar. Bazı siteler gerçekten de madem siteyi koyduk, doldur reklamı mantığı ile ilerliyor. Bu reklamlar da haliyle kullanıcıların canını sıkıyor.

Tam da bu sinir bozucu konuya çözüm olması için çıkartılan Brave web tarayıcısı ile reklam derdiniz ortadan kalkacak. Daha doğrusu kalkmayacak. Reklam yine olacak ancak Brave’in reklamları yayınlanacak. Böylelikle tarayıcıyı kullanan kullanıcılar da bu olaydan para kazanacaklar.

Evet, bazı siteler çok can sıkabiliyor. Bu gibi durumlarda AdBlcok gibi reklam engelleyiciler kullanılıyor. Ancak Brave’in yaptığı olay, düzenli çalışıp emek veren sayfaların para kazanmasını engelleyerek, kendilerinin para kazanması üzerine işliyor. Brave, ileride çok ünlü olur ve herkes onu kullanmaya başladığı zaman, geçimini reklamlarla sağlayan milyonlarca site kapanmak zorunda kalacaktır.

Chrome ile Firefox’da senkronizasyon güncellemesi alan Brave, çok yakında mobil tarayıcılarda da senkronize bir şekilde çalışacak..

Uygulamayı aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Olursa, yakında bir inceleme videosu çekebilirim.
Kod:
https://brave.com/downloads.html
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şaşmadım valla :)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Peki Bundan Bizim Ne Kadar Kazancımız Olacak?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-03-2017 Saat: 18:31)Thekinq Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Peki Bundan Bizim Ne Kadar Kazancımız Olacak?

Orasını ben de çözemedim. Her kullanıcıya otomatik bir Bitcoin alım/satım sayfalarından birinden bir hesap açılıyor. Ancak o hesabı biz nasıl kullanacaz bilmiyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şöyle Düşündüm Şimdi BitCoin Kullanmak İçin Bitcoin Cüzdanımızın Olması Gerek Bu Sistem Hesapta Bitcoini topluyor belli bir seviyeye gelince çekebiliyoruz sanırım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-03-2017 Saat: 18:45)Thekinq Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şöyle Düşündüm Şimdi BitCoin Kullanmak İçin Bitcoin Cüzdanımızın Olması Gerek Bu Sistem Hesapta Bitcoini topluyor belli bir seviyeye gelince çekebiliyoruz sanırım.

F.A.Q (S.S.S = Sıkça sorulan sorular) sayfasında otomatik hesaptan falan bahsediyor. Biraz daha kurcalayalım bakalım. İyi bir şeyse, belki kullanırım..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
kurcala baktın kafana yatıyor banada haber ver link tlden eskisi gibi gelirim yok öncede aylık 100 lirayı buluyodu şimdi 50 ye düştü :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Reklam yayınlayarak değil, yayınlanan reklamları görerek mi kazanacağız yani
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Para ödemesini nereye yapıyor detay lazım aslında
payments_screen_100.png
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
no idea @RedOx
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Rezervasyon
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-03-2017 Saat: 23:49)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Rezervasyon

o ne be..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şimdi aklıma gelen şeyi(doğal olarak parayı) sordum ilk iş olarak; forum sayfasından. Sorum şu oldu;
Alıntı:Henüz yayıncı değilim, olmaya da niyetim yok. Para kazanabilir miyim?
Cevap gayet basit bir şekilde; Henüz değil.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Edward hocam,tavsiye eder misiniz? (bu tarayıcyı)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Pek kullandığım söylenemez. Ben daha çok chrome/edge kullanıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping