Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MyBB Arşiv Kapatılması Hkk.;
Öncelikle konunun başında belirteyim forumun kapatılmasının sebebi tutmaması değil. Forum 10tl.net forumlarından rahatça sıyrılabilen bir forumdu. MyBB Arşiv 1. Kurucu, yani benim tarafımdan kapatıldı. Sebebini açıkça belirtemem üzgünüm. Ancak ben uzun bir zaman aktif olmayacağım. Gerçekten uzun bir süre. İki günlük tatile çıktığımda yönetim arası kavgalar çıktığı düşünülürse bu aylar sonra ki süreçte geldiğimde bir kişinin bile kalmaması üzücü olurdu. Yetkili ekibinde eksiklikte yoktu. Bence kadro gayet iyiydi. Herkes elinden geleni yapmıştır. En azından ben öyle inanıyorum. Bu sebepten ötürü kadroda olupta ben emeğimin boşa gitmesini istemiyorum diyen herkese temayı ve MySQL yedeğini vereceğim. Ö.M ile ulaşabilirsiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Metehan versen ne olacak ki ? İsteyenler mybbarsiv i devam mı ettirecek ?
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Helal olsun. Senin gibi yüreklisi yok. En sevdiğim yetkililerdensin. Kapatılması tabiiki kötü oldu ama sebeplerini sormak da bize düşmez.

İyi forumlar..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-02-2017 Saat: 12:55)kraljmehmet Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Metehan versen ne olacak ki ? İsteyenler mybbarsiv i devam mı ettirecek ?

Devam ettirilmesi için vermiyorum. Sitede benim kadar herkesin emeği var. Temayı belki satar belki kendi sitesinde kullanır. Yedeğe gelincede kendi sitelerine konuları aktarabilirler. Üyeleri de.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hmm peki yedeği alınca 10tl.net e nasıl yükleyeceğiz ?
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kimsenin emeğinin boşa gittiği yok Metehan. Kimse öyle düşünmüyor. Veritabanını paylaşman yanlış bir hareket olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben kendi düşüncemi belirtmek istiyorum. Temayı sadece kendi ekibine vermen doğru değil. Ben bazı vBulletin sitelerinde yetkili olup senin MyBB temanı beğenenleri gördüm. Bu temaya sonuçta emek harcadın. Bana göre senin için iki seçenekten birisini yapman daha doğru olur.

- Temayı sat, paranı kazan.
- Temayı ücretsiz paylaş, ününü arttır.

Bu arada ben çok sıkıldım, sürekli konu açılıyor. Senin nokta koyman iyi oldu, umarım bu saatten sonra MyBB Arşiv ile alakalı konu açılmaz.

Konu için teşekkürler.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Neden bir anda kaybolduğunu merak ettim bizimle konuşmuyor musun? Serverdanda çıktın bir problem mi var?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
forumu mert yönetirdi bence devam etmeli yada güvendiğin birine 2.yetki verebilirdin cidden çok üzücü.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu sitenin kapanmasıyla desteğin ne alakası var anlayamadım Metehan. Cevap verecek misin? Buradaki kavgayla ne ilgisi var? Ben buradaki yönetimde istenmiyorum. Gayet de iyi hissettiriliyor. Zaten her yorumumda yönetime kin kusuyormuşum gibi duruyorum. Yani artık yönetimle uğraşmak istemiyorum, zorlamanın anlamı yok. Üyeler beni nasıl görüyor bilemem. Bu foruma girdiğimde stresten başka bir şey hissetmiyorum, hep bir gerilim. Ya değişen ben olmuşum ya da forum, buranın insanları bana çok ters geliyor. Buradaki bazı insanlar çok boş ayrıca, buradan başka uğraşları yok.
Özel bir problemin var galiba sana kaç mesaj attım cevap vermemekle ısrar ediyorsun, sen bilirsin. Ben buraya bütün düşüncelerimi yazdım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Metehan benimde emeğim var bu forumda ve arkadaşlarımında.
Hasta olsan gitsen işin olsa gene dönersin.
Geride kalmaz bu forum.
Biz gitsen de istersen 2025'e kadar gitdönünce gene seni aramıza alırız.
Fakat bir anlaşmazlık mı var? Bize mi küstün?
Anlamadık..
Hakkımı helal ediyorum,
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sizlerle alakası olan bir şey olmadığını söylemiştim konuda. Ben ekibime güveniyorum ki bunun göstergesi olarak bu yedekleri ve temayı size vereceğim. Onlar bana ne kadar güveniyor orası meçhul tabii. @#Captain temayı ekiptekilere vereceğim ancak satışa da çıkaracağım. Ekiptekilerin bu temayı dağıtacağını düşünmüyorum. Dediğim gibi hepsi çok dürüst insanlar. Bende bir hakkım varsa eğer helal ediyorum hepinize.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-02-2017 Saat: 13:19)metehandurmus Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sizlerle alakası olan bir şey olmadığını söylemiştim konuda. Ben ekibime güveniyorum ki bunun göstergesi olarak bu yedekleri ve temayı size vereceğim. Onlar bana ne kadar güveniyor orası meçhul tabii. @#Captain temayı ekiptekilere vereceğim ancak satışa da çıkaracağım. Ekiptekilerin bu temayı dağıtacağını düşünmüyorum. Dediğim gibi hepsi çok dürüst insanlar. Bende bir hakkım varsa eğer helal ediyorum hepinize.

Sen bu foruma geri döndüğünden beri çok değiştin farkındayım böyle bold uppercase yazmalar falan. Senin tarzın değil.
Bizle alakası yok diyorsun da konudaki yazdıkların çelişiyor bu yazdıklarınla. Bence tek sebep sen değilsin.
Ayrıca forumu bana ya da başka birine bırakabilirdin değil mi?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Metehan ekip içinde bana da güvendiğin için teşekkür ederim. Benim sana güvenim sonsuz.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Metehan eğer bize, ekibine güveniyorsan, Forumu tekrar açıp devam etmemizi istersin. Benim söyleyeceğim bu.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
2 admin'de en sevdiğim kişiler böyle bitmesi kötü diğer projelerde yine ne olursa olsun size güvenim olacaktır.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-02-2017 Saat: 13:19)metehandurmus Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sizlerle alakası olan bir şey olmadığını söylemiştim konuda. Ben ekibime güveniyorum ki bunun göstergesi olarak bu yedekleri ve temayı size vereceğim. Onlar bana ne kadar güveniyor orası meçhul tabii. @#Captain temayı ekiptekilere vereceğim ancak satışa da çıkaracağım. Ekiptekilerin bu temayı dağıtacağını düşünmüyorum. Dediğim gibi hepsi çok dürüst insanlar. Bende bir hakkım varsa eğer helal ediyorum hepinize.

Yani sonuçta ekibin emek vermiş. Temayı onlara vermen en iyi seçenek değil ama gerçekten güzel düşünmüşsün. Temayı satışa çıkarmak istediğini söylemişsin, en doğru seçeneği seçmişsin.

@metehandurmus: İnşallah emeğinin karşılığını alırsın, etiket için teşekkürler.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Siteyi kapatmak yerine düzgün yöneteceğini düşündüğün birine vermelisin. Belkide tatilinden döndüğünde şahane bir siteyle karşılaşacaksındır. 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Metehanı tanımıyorum pekde diyaloğumuz olmadı herhalde ve MyBB arşivide bilmiyorum hiç rastlamadımda. Ancak yorumları okuduğumda metehan hem sevilen birisin hem doğru hemde dürüst bir kişiliğe sahip biri olarak gösteriliyorsun ve MyBB arşivde sağlam bir site gibi gösteriliyor. Olabilir pek bir bilgim yok ancak bu kadar iyi yerlere getirdiğin bir projeyi bir anda bırakıp gitmek normal değil,bir bit yeniği vardır diye düşünüyorum.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben Hiç Raslanmadım hocam :/
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform