Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Peli Teması v1.0 | Konukcu Tasarım | Responsive
Arkadaşlar başlıktada gördüğünüz gibi temayı responsive yapmaya çalıştım. Ve güzel oldu gibi.
Temayı satacağım demiştim ama artık satmayacağım yani uğraşmak istemiyorum sorunlarla.
En iyi paylaşmak deyip paylaşıyorum. Güzel bir tema oldu bence. Yetkililerden biri xml çıkartırsa sevinirim. :) Tema ektedir. Eğer bir hata/sorun ile karşılaşırsanız yorumlarda belirtiniz.
Temayı üstten seçiniz. XML için Mert (#Power) hocama teşekkür ederim. :)
Demo : konukcutasarim.10tl.net
Eğer uğraşmak istemiyorsanız XML;
Kod:
http://st.10tl.net/tema/power/xml/Peli-theme.xml

Ek Dosyalar
.zip   Peli Teması v1.0-Konukcu Tasarım.zip (Dosya Boyutu: 13.67 KB / İndirme Sayısı: 38)
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Öncelikle şunu söylüyeyim tema değiştirme seçeneğinin header'da olması olmamış onun dışında ben beğendim güzel olmuş baya eline sağlık.

Ayrıyetten şu imzaların içi boyalı nasıl oluyor. fieldset gibi ama içi renkli.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kardeşim o tema değiştirme sadece benim sitemde :) siz yükleyince olmayacak :) benim sitem benim temalarımın deneme sitesi yani onu takma :)
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-02-2017 Saat: 11:41)kraljmehmet Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kardeşim o tema değiştirme sadece benim sitemde :) siz yükleyince olmayacak :) benim sitem benim temalarımın deneme sitesi yani onu takma :)

Ekran görüntüsü olmayınca ona göre eleştirdik nabalım :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
XML ;
Kod:
https://yadi.sk/d/G6UvAFyP3EZZ35

Güzel tema olmuş teşekkürler hocam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline emeğine sağlık çok güzel tema satmamana üzüldüm dediğim gibi piyasada öyle temalar satıldıki bunlar bukadar eder mi dersin ama artık bitiyor mybb. Ve bu arada temalarını seviyorum still olarak :) 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-02-2017 Saat: 12:58)ðєคt คภġєlร™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: XML ;
Kod:
https://yadi.sk/d/G6UvAFyP3EZZ35

Güzel tema olmuş teşekkürler hocam.

Sen adamın dosyasını indirip yandexe mi atıyorsun? Baya güzel mantık.

Header olmamış, forumbit hatları çok sert. Eline sağlık. Çok fazla fikir çalıyorsun bu arada. Gözümden kaçmış değil. Nerelerden ne aldığını biliyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mert sen haklısın. Hak veriyorum bende cidden bu huyumu sevmiyorum. Bir şey görünce direkt ona özeniyorum. Bu huyumu bırakmak istiyorum..
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-02-2017 Saat: 14:21)kraljmehmet Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Mert sen haklısın. Hak veriyorum bende cidden bu huyumu sevmiyorum. Bir şey görünce direkt ona özeniyorum. Bu huyumu bırakmak istiyorum..

Karşı çıkmadığın için teşekkür ederim. Benim temalarımın uzun sürmesinin sebebi de bu zaten bir şey görünce onu direk almıyorum aa bu güzelmiş diyip diğer gördüklerimle harmanlıyorum ya da kafamdakiyle. Ya da hiç eklemiyorum. Temel fikri kendi kafamda oluşturuyorum sen de öyle yap. Her an aklına gelebilir bu benim gece yatmadan aklıma geldiği oluyor, ilham meselesi. Her yerde gelir. Ben boş zamanımda bir tema yapıyorsam okulda bile bazen nasıl yapmalıyım diye düşünüyorum. Düzgün bir şey çıkarmak istiyorsan sen de boş zamanlarında düşünürsün. Ondan sonra koda dökmesi kolay zaten senin de kodlama bilgin iyi yapabilirsin.
Bir şey görünce güzelmiş diyip geç. O kadar takılma, kendin fikir bulmaya çalış. Uzun sürse de o süreye değecektir.
Benim de çeşitli yerlerden çok fikir aldığım oldu ama genelde mybb içinde olmuyor. Değişik kodlama tasarım siteleri bulursan yardımcı olabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben de sana teşekkür ederim. Bu yazdıklarını kesinlikle dikkate alacağım. Tekrardan teşekkür ederim sağol.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Daha fazla yardıma ihtiyacın varsa sorabilirsin. Benim de özenti damgası yediğim olmuştu.
Bu arada:
Kod:
http://st.10tl.net/tema/power/xml/Peli-theme.xml
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkür ederim Mert sık olarak facebook tan soru sorabilirim sana eğer uygun olursa ?
XML için teşekkürler ekledim. :)
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-02-2017 Saat: 14:56)kraljmehmet Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim Mert sık olarak facebook tan soru sorabilirim sana eğer uygun olursa ?
XML için teşekkürler ekledim. :)

Sorabilirsin, önemli değil. Bir süre sonra buralarda olmayacağım haberin olsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Faceden konuşalım istersen.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teman diğer temalarına göre düşük olmuş bence geliştirilmeli ben bu tarz temaları pek beğenmem :) Elinize sağlık .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkür ederim. Üzerinde fazla durmadım.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
güncel
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Guncel
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
güncel #
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben anormal bir şekilde beğendim. Hoş gözüküyor, ellerine sağlık.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping