Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Destekdeki Son Konular Hkk.
Gördüğüm kadarıyla çoğu kişi birbirini kırmaya çalışıyor,sanki hicbirimiz insan değilmişiz gibi hicbir insan hata yapmazmış gibi...

Arkadaşlar sorun ne olursa olsun altan almak en iyisidir bırakın tartışmayı hepimiz insanız hepimiz kardeşiz sonucta yani birbirimizi kırmaya gerek yok özür dileyin bitsin bir taraf kendini feda etsin ne olursa karşı tarafın ne dediğini önemsemeyin siz kendinizi feda edin.
kısacası hepimiz insaniz hata yapabiliriz.Asıl mesele kimlerin bu hatadan ders aldigidir.lütfen böyle güzel bir forumda,ortamda birbirimizi kirmayalim gerektiğinde kendinizi feda edin.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aynen Öle Kardeşim Saygı Cok Önemli
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Harika bir konu olmuş teşekkürler.Hakikaten bazen alttan almalıyız.. ( Hepimiz.)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence ekip lideri olarak biraz daha ilgilenseniz :) sizi aktif görmek beni mutlu eder :))
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şuanda Sadece kendi ekibime bakamıyorum diğer ekip liderleri izinli gözüküyor,bunun için diğer ekiplerede bakıyorum...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel konu olmuş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şöyle bir şey var, her zaman böyle olaylar oluyor ve her zaman böyle konular açılıyor. Bence artık insanlar sıkıldı
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping