Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asus'un MacBook Pro'ya Rakip Yeni Bilgisayarı Mobil Dünya Kongresi'nde Tanıtılacak
Yeni nesil telefonların şov yapacağı Mobil Dünya Kongresi'nde Asus, sadece GTX 1060 ekran kartlı yeni ZenBook Pro dizüstü bilgisayarını tanıtmaya hazırlanıyor.

Barselona'da düzenlenecek dünyanın en büyük mobil teknolojileri fuarı Mobil Dünya Kongresi'nin başlamasına günler kala, Tayvanlı elektronik devi Asus'un Mobil Dünya Kongresi için yaptığı planlar belli oldu.
Geçtiğimiz yıl Mobil Dünya Kongresi 2016'da akıllı telefon üreticileri yeni telefonlarıyla adeta şov yaparken Asus, telefon tarafındaki sürprizlerini kendi ülkesinde düzenlenen CES Asia etkinliğine saklamıştı. Zenfone 3 ailesini yeni yeni Türkiye pazarına getiren şirket görünen o ki bu yıl da Mobil Dünya Kongresi'nde yeni telefonlarına değinmeden sadece yeni bir bilgisayarını duyuracak.

adbd85231226631e4176a0353929c56e7aaae51b.jpeg
NotebookItalia sitesi tarafından paylaşılan bilgiye göre, Asus'un Mobil Dünya Kongresi kapsamında tanıtacağı yeni ZenBook Pro modeli güçlü teknik özellikleri ve tasarımıyla Apple'ın MacBook Pro'suna rakip olacak. İnce ve zarif tasarımına rağmen GTX 1060 ekran kartıyla gelecek olan Asus ZenBook Pro, 15.6 inçlik 4K çözünürlüklü ekranı ve 7. nesil KabyLake tabanlı Intel Core işlemcileriyle hem güçlü özellikler hem de tasarım tarafında MacBook Pro'yu geride bırakmayı hedefliyor.

[url=http://www.webtekno.com/asus-bu-yil-icinde-tek-basina-calisabilen-bir-sanal-gerceklik-cihazi-cikaracak-h25471.html][/url]
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
MacBook Pro'dan ne farkı var bunun? İşletim sistemi de Macbook'ta Windows'a çevrilebiliyor zaten
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben karışmam hocam onu Asus'a sormalı :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eğer tasarımı buysa macbooktan bir farkı yok hatta daha kalitesiz gözüküyor. Kendim Macbook Pro kullanan birisi olarak zaten Macbookların donanım kısmı önemli olan kısım değil bence ( tabii önemli ama normal bir windows bilgisayar kadar ön planda değil diye düşünüyorum ) işletim sistemi windowsa göre çok daha stabil çalıştığı için windows bilgisayarlara göre biraz daha önde (aynı bütçede). Bu arada Apple fanı falan olmadığım için açık açık söyleyebilirim bunu.
Builds mobile apps or something
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping