Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IŞİD İstanbul'da 'Okul' Açmış: Elinde Kalaşnikof Olan Çocuk Fotoğrafları İddianamede
İstanbul’un Sultanbeyli ilçesinde IŞİD’in bir "okulu" bulunduğu ortaya çıktı. 35 IŞİD mensubu hakkında düzenlenen iddianamede 'sübyan okulu' adı altında çocuklara verilen skandal dersler ve ellerinde Kalaşnikof bulunan küçücük çocukların fotoğrafları da dosyaya girdi...

s-28069af87e59e9a4fddaaeb58972a3b0b0112be3.webp

Vatan’dan Elif Altın’ın haberine göre IŞİD’e yönelik İstanbul başsavcılığı tarafından 28’i tutuklu 35 şüpheli hakkında hazırlanan iddianamede, IŞİD’in İstanbul’daki bir "okulu" da yer aldı.

Buna göre Sultanbeyli ilçesindeki okulda bulunan ders notlarında 23 Nisan, 19 Mayıs, 29 Ekim ve 30 Ağustos gibi milli bayramları kutlayanların ‘kafir’ olacağı savunuluyor...

s-3ed8cf21ec0785a44af5635a0f5b296d9d2064ec.webp

Notta, ‘Atatürk’ün ilke ve inkılaplarının, devlet mahkemelerinin, askerliğin, partilerin ve bayramların reddedilmesi gerektiği’ belirtiliyor.

Örgüt, okulda çocukların eline Kalaşnikof verip fotoğraf da çektirmiş.

Alıntıdır...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Artık dayanamıyorum kimse kusura bakmasın ama ( IŞİD'in Allah Belasını Versin )
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mehmet Akif Ersoy'a " Bu Ülke Ne Zaman Düzelir ?" Diye Sormuşlar.
"Cuma Namazına Gelen Cemaat, Sabah Namazına Geldiğinde." Demiş..

HAYIRLI GÜNLER
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence çocuklar din okullarına gönderilmemeli. Dinden değil farklı bir eğitim verildiğinden.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-02-2017 Saat: 19:59)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence çocuklar din okullarına gönderilmemeli. Dinden değil farklı bir eğitim verildiğinden.

Bu yanlış bir düşünce , ben imam hatip okuyordum dersler aynı sadece Kur'an-ı Kerim ve arapça dersleri fazladan ekleniyor .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-02-2017 Saat: 20:11)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-02-2017 Saat: 19:59)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence çocuklar din okullarına gönderilmemeli. Dinden değil farklı bir eğitim verildiğinden.

Bu yanlış bir düşünce , ben imam hatip okuyordum dersler aynı sadece Kur'an-ı Kerim ve arapça dersleri fazladan ekleniyor .

Kime göre yanlış bir düşünce? Aslında persfektif açıdan bakarsan anlayabilirsin. Neyse sana özel mesaj gönderirim.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping