Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Temaya Alışmak
Emeğe saygı daha iyisini mobil uyumlusunu yaparım diyeni biz tutmuyoruz herkes yapabilir.
@metehandurmus eline sağlık.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İsteyen eski temayı kullanabilir o tema hala açık ama artık varsayılan temamız budur.metehandurmus nickli lider tek başına emek harcayarak yaptı.Mobil uyumlu olması çağada ayak uydurduğumuzu gösteriyor.Zevkler tartışılmaz tabi isteyen eskisinide kullanmaya devam edebilir.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben eskisini kullanıyorum metehan hoca yanlış anlamasın sadece buna daha alışığım diye :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tema gayet hoş olmuş bence alışmak için zaman gerekli düşünceme göre hiç eski temayı kullanmayın bir müddet sonra alışırsınız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel ben yeni temayı kullanıyorum.Hocamın ellerine sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
şuan mobilden biraz gezindim desteği fena değil biraz refüze edilecek yerleri var onun dışında iyi örnek butonlar onları css olursa en azından art arda bir kaç satır olmaz bir satır olur.okursa yorumumu anlar Metehan emeğine sağlık.yüksek beklenti içinde olunmaması gerekir sonuçta ücret talep edilmeden tam olmasada responsive bir tasarım yapılmış.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-02-2017 Saat: 16:40)Jinpachi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bana göre yeni tema sitemize yakışır bir şekilde güzel olmuş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şu an normal hayatımdan dolayı sinirlerim gergin olduğu için pek uzun bir cevap yazamayacağım. Ancak alışamayan arkadaşlar, beğenemeyen kardeşlerim için; önce ki temanın bir çok hatasına rağmen bunca zaman bir tema yazmayı uygulamaya bile koyan oldu mu? Hayır. Bitirmek demiyorum bakın uygulamaya koymak. Çizen oldu mu? Hayır. Arkaplanda dönen olayları bilmeden konuşuyorsunuz. Zaten çok şaşalı bitmiş bir tema vardı. Ki kalıbımı basarım o temayı da yazabilecek kişi sayısı şu forumda bir elin parmağını geçmez. Ancak o temanın mobil uyum hatalarını düzeltmek yerine oturup yenisini yazdım. Daha sade bir tema iyi gider diye. Sonuçta destek forumu. He beğenenler olur, beğenmeyenler olur zevklerinize karışamam. Ancak emeğe saygısızlık yapacaksanızda daha iyisini yapabileceğinizi kanıtlayın. Eğer argo veya hakaretvari bir söylemde bulunduysam şimdiden özür dilerim.

Edit: karanlık hocam fikriniz için teşekkürler. En yakın zamanda halledeyim onu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Elinize Sağlık Hocam, Güzel Tema Olmuş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Emeğe saygı güzel bir tema olmuş mobil %100 uyumlu tebrikler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-02-2017 Saat: 23:17)MrTom Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Elinize Sağlık Hocam, Güzel Tema Olmuş.

Sen buralara uğrar miydin  ya :))güzelim :))
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Webfast.10tr.net - Dev Paylaşım Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping