Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Röportaj: Murat#Baykam
-İsminiz nedir?
+Murat Baykam

-Yaşınız?
+17,6 Tam bilmiyorum :)

-Kendinizden biraz bahseder misiniz?
+Eskiden kodlama bilmeyen biriydim şuan ise hala çalışmalarımı sürdürüyorum ileride projelerim var , Genelde sanal hayatta takılırım.

-10tl.net sisteminde gelecek görüyor musunuz?
+Şu sıralar forumda biraz daha üyeler aktif olsa daha iyi olur gelecekte ise bu seneye kadar ayakta duran bir sistemin ileri ki senelerde iyi olacağını umuyorum fakat mybb 2.0 geldiğinde nasıl olacak şimdiden düşünüyorum :)

-Hobileriniz nelerdir? varsa fobileriniz
+hobim olarak ; fena şekilde bilgisayara girmek , fobim olarak : pek bir şey yok

-Sevdiğiniz üye var mı?
+Adolf Missen , Dream41 , Corleone , Edward , metehandurmus , Jinpachi , Gokss , Moddy's , Mrtom , ByPiskan , Thekinq , karanlık61-EA , rayray93-O , kamil55 , admin , #Power , Just Live , jennasunny31

-Kullandığınız telefon markası ve modeli nedir?
+Lenovo A2020

-Burcunuz nedir?
+Kova

-Müzik tarzınız nedir? nelerden hoşlanırsınız?
+Fark etmez yabancı veya rap ilgi odağım olmuştur.

-Sevdiğiniz renk?
+Materyal Renkler fakat gözüme kırmızı rengi hoş geliyor.

Röportajlara reklam vermek ister misin ? eğer istersen --> Tıkla
Reklam: Forumların En İyisi Ve Tek Olanı !!
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-02-2017 Saat: 19:50)Just Live Nickli Kullanıcıdan Alıntı: -Sevdiğiniz üye var mı?

+Adolf Missen , Dream41 , Corleone , Edward , metehandurmus , Jinpachi , Gokss , Moddy's , Mrtom , ByPiskan , Thekinq , karanlık61-EA , rayray93-O , kamil55 , admin , #Power , Just Live

Püüü, hain ortak :D.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Valla unutmuşum konuyu düzenleyip ekledim :D @jennasunny31
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-02-2017 Saat: 19:54)jennasunny31 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-02-2017 Saat: 19:50)Just Live Nickli Kullanıcıdan Alıntı: -Sevdiğiniz üye var mı?

+Adolf Missen , Dream41 , Corleone , Edward , metehandurmus , Jinpachi , Gokss , Moddy's , Mrtom , ByPiskan , Thekinq , karanlık61-EA , rayray93-O , kamil55 , admin , #Power , Just Live

güldürdünya Allahta seni güldürsün
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-02-2017 Saat: 21:12)EvliyaCelebi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-02-2017 Saat: 19:54)jennasunny31 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

güldürdünya Allahta seni güldürsün

Eyvallah kardeşim :). Valla eğlenceli üye olarak ilerde hatırlanmak istiyorum ya :D.

(19-02-2017 Saat: 21:10)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Valla unutmuşum konuyu düzenleyip ekledim :D @jennasunny31

Ulan ben unutulacak insan mıyım :DD
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping