Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İsteyen Benle Röportaj Yapabilir
Tamam röportaj yapacak kişi bulundu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Böyle bir konu açmana gerek yoktu. Eğer yapacaklarsa sana öm atarlar zaten. Kötü anlama lütfen.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Estağfirullah,Zaten attılar teşekkür ederim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Anlayamadım  kişi mi arıyorsunuz yoksa kişisel röportaj mı yaptırmak istiyorsunuz?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yanlış anlama ama sen şuan kendine röportaj yaptırmak istiyorsun. Röportaj yapacak olanla, kraljmehmet arkadaşımızın dediği gibi sana özel mesaj atarlar. Ha illa biri yapmaz da sen tanıtmak istersen kendini, tanıtma köşesine vb. konu açabilirsin. Lütfen yanlış anlama ben burada akıl falan veriyor gibi olmak istemem, sadece belirtmek istedim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-02-2017 Saat: 18:39)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Anlayamadım  kişi mi arıyorsunuz yoksa kişisel röportaj mı yaptırmak istiyorsunuz?

Bana şablonu gönderdiler doldurdum + bir kişiye şablon gönderdim doldurdu okadar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-02-2017 Saat: 18:40)jennasunny31 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yanlış anlama ama sen şuan kendine röportaj yaptırmak istiyorsun. Röportaj yapacak olanla, kraljmehmet arkadaşımızın dediği gibi sana özel mesaj atarlar. Ha illa biri yapmaz da sen tanıtmak istersen kendini, tanıtma köşesine vb. konu açabilirsin. Lütfen yanlış anlama ben burada akıl falan veriyor gibi olmak istemem, sadece belirtmek istedim.

Estağfirullah,yanlış anlamam.Evet kendime röportaj yaptırmak istiyorum.Ben demesem şablonu belki atmazlardı,isteyen atar zaten başlığa yazığım gibi ''İsteyen Benle Röportaj yapabilir.''Kimseye zorla röportaj yaptırmıyorum ben.Yanlış anlamıyorum,görüşün için teşekkür ederim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-02-2017 Saat: 18:43)Adolf Missen Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-02-2017 Saat: 18:40)jennasunny31 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yanlış anlama ama sen şuan kendine röportaj yaptırmak istiyorsun. Röportaj yapacak olanla, kraljmehmet arkadaşımızın dediği gibi sana özel mesaj atarlar. Ha illa biri yapmaz da sen tanıtmak istersen kendini, tanıtma köşesine vb. konu açabilirsin. Lütfen yanlış anlama ben burada akıl falan veriyor gibi olmak istemem, sadece belirtmek istedim.

Estağfirullah,yanlış anlamam.Evet kendime röportaj yaptırmak istiyorum.Ben demesem şablonu belki atmazlardı,isteyen atar zaten başlığa yazığım gibi ''İsteyen Benle Röportaj yapabilir.''Kimseye zorla röportaj yaptırmıyorum ben.Yanlış anlamıyorum,görüşün için teşekkür ederim.

Eyvallah hocam. Senin gibilerini bu tür ortamlarda bulmak zor ondan bastıra bastıra yanlış anlama dedim. Çünkü başka biri olsa hakaret bile edebilirdi bu dediklerime. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping