Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Röportaj : #Power
+İsminiz?
-Mert. Sadece 4 harf.

+Yaşınız
-16

+Kendinizden biraz bahseder misiniz?
-Bu siteye 2013'ün sonlarında geldim. O yıllar tabii hep millette site açma merakı. Bende de vardı bu. Geldim ve web tasarım ve MyBB ile tanıştım. Oldukça tecrübe edindim ve çok bilgi doldu kafam. Yeni bir hobi vermişti buraya gelmek bana. Çok arkadaşlıklar da kazandırdı.

+10tl.net sisteminde gelecek görüyor musunuz?
-7 senedir aktif olan bir sistemin hala geleceği vardır elbet. Ancak bunu daha çok teknoloji gösterecek bize. Ve de destek sitesiyle -aynı şekilde 10tl.net ile de- daha çok ilgilenilmeli. Yetkililer özenle seçilmeli. Üyelere değer verilmeli. Yoksa üye kaybı olur.

+Hobileriniz nelerdir? varsa fobileriniz
-İlham geldiğinde web tasarım yapmak. Müzik dinlemek. Gitar çalmak. Arada kitap okumak. Gece uyuyamadığımda saat 3'e kadar bilimsel şeyler araştırmak. Fobi olarak sabahın köründe okula gitmek için kalkmak da fobim. Uyanmam çok zordur ama uyanınca da değişik olur. Neyse uzatmayayım.

+Sevdiğiniz üye var mı?
-Sevdiğim üye olmaz olur mu? Önceliği röportajı yapan ripciğime (Ben :D) vereyim. Onun dışındakileri sayayım. Novruz, metehandurmus, Edward, Falcon, kaRanLık-61, Dream41, L34DRi, ASiPaTRoN, OnLiNe, The Legend, #Captain, rayray93, Time Traveler, jungi, bilsoft, Albırt Enişten, ScaryPower.

+Kullandığınız telefon markası ve modeli nedir?
-General Mobile 4G. Fakir telefonu ama bin defa düşürdüm bir şey olmadı, Android 7.1 olması da ayrı güzel.

+Burcunuz
-Koç. Evet koç kadar inatçıyım bazı durumlarda. Özelliklerini taşırım. Doğuştan yöneticilik arzusu gibi. Yükselenim de Aslandır.

+Hoşlandığınız müzik türü
-Heavy metal, thrash metal.

+Sevdiğiniz renk
-Kırmızı

728x90.png

REKLAM : MyBB Arşiv - Kaliteyi ücretsizde arayanlara
REKLAM : Youtube kanalı : HileDroid ücretsiz bilgi videoları
REKLAM : WTSupport | Torrent GTA 5 İndirme Portalı
REKLAM : FRMPLUS.10TL.NET | Plus'ların forumu
REKLAM : SimGamesTR - Simulasyon oyunları mod hile paylaşım sitesi

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel bir röportaj olmuş. Bu işle senmi ilgileniyorsun?
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-02-2017 Saat: 17:30)aLoneDark61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel bir röportaj olmuş. Bu işle senmi ilgileniyorsun?

Evet o ilgileniyor,
Bu bölümün moderatörü.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-02-2017 Saat: 17:30)aLoneDark61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel bir röportaj olmuş. Bu işle senmi ilgileniyorsun?

Evet şimdilik ben ilgileniyorum. Geçici bir süreliğine aktifliği kazandırıp başkasınada bırakabilirim. Ama 1.önceliğim röportaj bölümünün eskisi gibi aktif olması.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tşkler röportaj için
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-02-2017 Saat: 17:33)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Evet şimdilik ben ilgileniyorum. Geçici bir süreliğine aktifliği kazandırıp başkasınada bırakabilirim. Ama 1.önceliğim röportaj bölümünün eskisi gibi aktif olması.

Bir ara bizim dükkanada bekliyorum :)
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping