Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Post kasma suçu yok..
(19-02-2017 Saat: 14:15)ByPiskan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-02-2017 Saat: 14:10)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-02-2017 Saat: 13:44)ByPiskan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-02-2017 Saat: 13:38)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-02-2017 Saat: 13:33)ByPiskan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yine yeniden düşünmeden okumadan yazmışssın pro tema uyarlama 1.8 konuya bak güncel yazılarını görüceksin.
2 kere güncel yazdım 2 sindede genel bakışdan kayboldu şu lafın bile normal değil güncel yazmayı akıl edemedinmi? bu nasıl bir cümle sence 2. kez uyarıyorum kelimelerini seçerek yaz yaş olarak senden zaten büyük olduğum yazdığın cümlelerden belli gidip o tarihteki yardım konularını arayacak değilim ama olup olmadığını bile anlayamayacak şekilde konu açtın zaten neyse konuyu daha fazla uzatıp kirletmeyelim.

Öncelikle yardım isteyen kimse yoktu, açtığın tema uyarlama konusu vardı onuda konu açmam bittiği zaman güncel çekebilirdin. Biz burda şuan neyin tartışmasını yapıyoruz anlamadım genel bakışın mı?
O kadar karmaşık bir cümle yapısı var ki kurduğun cümleleri anlamakta zorlanıyorum.

Gayet türkçe kelimelerden oluşmuş cümle yapısı var neyse yaşına veriyorum . Ben yardım konusu olduğunu hatırlıyorum ama illa yardım konusu olması gerekmiyor ben tema konusu açmışım o gözükmüyor bana diyosunki konularım bitince güncel çekerdin yok yaw paşam senin konu kasmanın bitmesini beklicez öğlen saati saat 1 de?

konuyu kitliyorum.

Bir dakika konuyu niye kilitliyorsun? Adminin açtığı konu ve burada adam gibi tartışılıyor ortada bir şey yok. Neden durup dururken sözlü uyarı veriyorsun? Üslubu gayet normal bence. "Güncel yazmayı akıl edemedin mi" cümlesini sen yanlış anlamışsın. Yok yaşına veriyorum falan? Bunlar bir yetkilinin ağzında dolaşacak cümleler/kelimeler değil. Ayrıca burada bencillik yapıyorsun.

(19-02-2017 Saat: 13:39)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sizin amacınız post kasmaktan bir şey değil hiç kimse okumuyr konularınızı bana spam gibi geliyor kimsenin yararına dokunmuyor.bu benim görüşüm amacim kavga veya tartisma degil

Sen de devam adamın üstüne toprak atmaya. Sonra korkunca da üstüne düzenle.

senin üslub anlayışın ne bilmiyorum bana göre üslubu kötü ve sözü bana olduğu için istediğim gibi uyarı veririm sonuçta sözlü uyarı 2. si burası tartışma yeri değil onun için konuyuda kitlerim görevlerinizi iyi kavrayın.

Burada belirli şeylere açıklık getirmeye çalışıyoruz kilitlemen yada uyarı vermen saçma olur. Kilitlersin o benim üstüme vazife değil sonuçta yetkili olan sensin. Davranışlarından dolayı takdir / olumsuz yanıt alırsın orasıda bana kalır. Neyse buda son yorumumdur arkamdan konuşursan terbiyesizlik yapmış olursun. İyi forumlar dilerim...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-02-2017 Saat: 14:24)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-02-2017 Saat: 14:15)ByPiskan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-02-2017 Saat: 14:10)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-02-2017 Saat: 13:44)ByPiskan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-02-2017 Saat: 13:38)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle yardım isteyen kimse yoktu, açtığın tema uyarlama konusu vardı onuda konu açmam bittiği zaman güncel çekebilirdin. Biz burda şuan neyin tartışmasını yapıyoruz anlamadım genel bakışın mı?
O kadar karmaşık bir cümle yapısı var ki kurduğun cümleleri anlamakta zorlanıyorum.

Gayet türkçe kelimelerden oluşmuş cümle yapısı var neyse yaşına veriyorum . Ben yardım konusu olduğunu hatırlıyorum ama illa yardım konusu olması gerekmiyor ben tema konusu açmışım o gözükmüyor bana diyosunki konularım bitince güncel çekerdin yok yaw paşam senin konu kasmanın bitmesini beklicez öğlen saati saat 1 de?

konuyu kitliyorum.

Bir dakika konuyu niye kilitliyorsun? Adminin açtığı konu ve burada adam gibi tartışılıyor ortada bir şey yok. Neden durup dururken sözlü uyarı veriyorsun? Üslubu gayet normal bence. "Güncel yazmayı akıl edemedin mi" cümlesini sen yanlış anlamışsın. Yok yaşına veriyorum falan? Bunlar bir yetkilinin ağzında dolaşacak cümleler/kelimeler değil. Ayrıca burada bencillik yapıyorsun.

(19-02-2017 Saat: 13:39)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sizin amacınız post kasmaktan bir şey değil hiç kimse okumuyr konularınızı bana spam gibi geliyor kimsenin yararına dokunmuyor.bu benim görüşüm amacim kavga veya tartisma degil

Sen de devam adamın üstüne toprak atmaya. Sonra korkunca da üstüne düzenle.

senin üslub anlayışın ne bilmiyorum bana göre üslubu kötü ve sözü bana olduğu için istediğim gibi uyarı veririm sonuçta sözlü uyarı 2. si burası tartışma yeri değil onun için konuyuda kitlerim görevlerinizi iyi kavrayın.

Bu forumda herkes birbiriyle tartışabilir tabii kullandığı kelimelere dikkat ederek. Buranın ağasıymış gibi konuştun. Üslup evrenseldir kişiden kişiye göre anlayışı değişmemeli. Konu kilitleme moderasyonunu olabildiğince az kullanmaya çalışın. Buranın kuralları bu şekilde işler. Bilmiyorsan yönetim forumundan yönetici kurallarını okuyabilirsin. Gerçi okumuş olman gerekiyor.

bikere seninde yaşına veriyorum . Merak etme kuralları senden iyi biliyorum bu forum ilk açıldığında ben vardım rahat olabilirsin üslubu kötü ve uyardım bu konuda konuşman saçma o senin aile terbiyenle ilgili 2. olarak burası tartışma konusu değil kapatırım ve kapattım. 3. olarak konuyu sen cevap verdikten sonra kapattım en son cevap senindi yanı kimse açıkta kalmadı daha fazla forumu kirletmeyin tekrardan uyarıyorum. Yok ağaymış felan böle sözlere gerek yok herkse benim üslubumu görmüştür başvurularımda bile üsluba önem verdiğimi insanların birbirine saygısı olması gerektiğini belirtirim .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar sıkıntı yapmaya gerek yok kim yaptıysa yapsın bir hata yapmış.Her insan hata yapar neden tartışıyorsunuz ki ?
Ne önemi var kavga çıkarmanın bu 2 kişi arasında olan bi olay ve 5-6 kişi karışıyor bırakın kendi aralarında çözsünler.
Sakin olun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@TaaRRuz @Edward @metehandurmus arkadaş aile terbiyesine falan karışıyor. bir şey demiyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-02-2017 Saat: 14:32)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @TaaRRuz @Edward @metehandurmus arkadaş aile terbiyesine falan karışıyor. bir şey demiyorum.

Ozaman bana karşı yapılan üsluba karışmıyacaksın.Görevini bileceksin biri sana küfür etse ben desemki bana göre küfür değil ne cevap vericeksin ? sıkışınca gidip birilerini çağırma görevini bil kendine gel.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Siz bir yetkilisiniz ve üyelerin karşısında kavga ediyorsunuz. Eğer hala devam edecekseniz konuyu yönetim forumuna taşıyın orda edin kavganızı. Genel bakış doldu ya.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-02-2017 Saat: 14:34)kraljmehmet Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Siz bir yetkilisiniz ve üyelerin karşısında kavga ediyorsunuz. Eğer hala devam edecekseniz konuyu yönetim forumuna taşıyın orda edin kavganızı. Genel bakış doldu ya.

Sana katılıyorum.
Ve + olarak kavgaya hiç gerek yok geçen ki mesajımdada söyledim 2 kişi arasında olan bi olay adminimiz bir açıklık getirmiş diğer yetkililerin de ortamı kızıştırmaması gerekiyor.
Bu konuyu 2 kişi yani Ripbyrustavi02 ve Jinpachi aralarında çözebilir ve çözmüşler sanırsam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-02-2017 Saat: 14:32)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @TaaRRuz @Edward @metehandurmus arkadaş aile terbiyesine falan karışıyor. bir şey demiyorum.

Sanki yetkililer insandan farklı bir ırkmış gibi davranıyor piskan adlı arkadaş. Birde forumda hiyerarşi var power senden üst yetkide olduğuna göre sözünü dinlemek zorundasın.

Ss aldım düzenlerse yorumunu diye :
ojQzkq.png
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Daha fazla kavgaya yol acmamasi icn kilitliyorum kendi aranizda cozersiniz iyi forumlar , eğer adminler aciklama yapacaksa konunun kilidini acabilirler .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-02-2017 Saat: 14:35)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Sanki yetkililer insandan farklı bir ırkmış gibi davranıyor piskan adlı arkadaş. Birde forumda hiyerarşi var power senden üst yetkide olduğuna göre sözünü dinlemek zorundasın.

Ss aldım düzenlerse yorumunu diye :
ojQzkq.png
Yetkiyi işine gelince düşünmen ne güzel bunu sende göremüyorum. Bende yetkiliyim ama bu senin üslubuna yansımıyor. 2. olarak kimse emir felan veremez burda parayla destek sağlamıyoruz herkes gönüllü burda bence fazla sosyalleşmissin az dışarı çıkıp dolaşıp kendine gelmelisin. Bu arada herkesi kendin gibi zannetme ben düşünüp yazıyorum yani herhangi bir değişiklik yapmam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu tartışmanın sebebi nedir? Okul dolayısıyla pek aktif olamıyorum. Öncelikle tüm konuyu okudum. Ancak sadece beni ilgilendiren kısmını yorumlamak istiyorum;

Benim ekibimden iki kişinin burada birbirine düşüp tartışmış olması içtenlikle söylemeliyim ki beni üzdü. Ayrıca üstlerime karşıda utandım. İki tarafında kendilerince haklı yanları var. Anladığım kadarıyla tartışmanın da verdiği hararet ile az çok ahlak kurallarının dışına da çıkılmış. Tartışmak elbet güzel bir şey, ancak sevgi ve saygı kuralları çerçevesinde olduğu sürece. Forum kurallarını boşverdiğimizi düşünelim (Bu cümlem yanlış yerlere çekilmesin lütfen.). Kurallar olmasa bile aynı ekipte olduğunuz için birbirinize saygı duymanız gerekir. Öncelikle Furkan için konuşmam gerekirse; Mert 2. seviye önemli olan haklı olmak değil haklı kalmaktır. Keşke tartışmak yerine bir üst seviye yetkilinin sözünü dinleseydin beni daha rahatlatmış olurdun. Zaten tecrübeli bir üyesin kayıt tarihinden belli. Mert için konuşmak gerekirse; Buradan da belirtmek isterim ki Mert çok yakın bir arkadaşım. Aram iyi. Hatta proje ortağım. Ancak bu demek değildir ki onu kayıracağım ki zaten olgun birisi yorumumu anlayışla karşılayacaktır. Keşke sen de konuyu uzatmak yerine kilitli bırakıp, konuya adminlerden birinin gelmesini bekleseydin. İlk yapacağını son yapman burada eksiğin olmuş. Her ikiniz içinde konuşmak gerekirse; Üyelerin önünde tartışmanız pekte iyi bir durum olmamış. Ancak insanlık hali, zaten gergin bir ortamda böyle bir tartışmanın alevlenmesi normal. Böyle durumlarda 30-60 dakika arayla bilgisayarınızdan uzaklaşıp farklı şeylerle uğraşmaya çalışın. Anlık sinirle hatalar yapmayın. Her hangi iki taraftan birine bir yaptırım uygulanması konusunda şu an bir fikrim yok. Ancak bu tartışmanın bu mesajdan sonra devam etmeyeceğini umuyorum. Benim diyeceklerim bu kadar, umarım kendimi açıkça ifade edebilmişimdir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben genelde tartışma çıkacağını seziyorum ama geri adım atmak istemedim. Haksızlık olduğunu düşündüm yani. Zaten bir yerden sonra da yorum atmadım. Ben üzgünüm açıkçası biraz sert cevap vermiş olabilirim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şu konudaki mesajları okudum ve benim düşüncem acilen desteğin bazı yetkililerinin yetkisinin alınması gerektiği. Üyelerden fazla tartışma çıkarmaları, okuduklarını anlamamaları, yetkili  olmayı marifet sanmaları forumu daha da aşağıya çekiyor. Herkes üstüne alınmasın onlar zaten kendilerini biliyorlar..
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Albırt Enişten'e katılıyorum herşeyi yenilememiz gerek bencede :') 12000 kişilik bir forumun yöneticilerinden biriler ve nasıl haraket edeceğini bilmiyorlar.. :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
gördüğüm kadarıyla iki büyük fikir çatışmasıdır.Acaba burası genel forum yoksa destek forumu mu ? Bunun cevabını buranın en yüksek yetkilisi @admin bile emin değildir.Gençler boşuna bunu tartışmayın.İlk açılma amacı 10tl.net destek forumu olup son 4 senede çok değişti genel foruma gitti.Tabi bu gelişmenin iyi yanları var.İyi yanlarından bahsetmeyeceğim.Şuan mesele kötü yanlarının etkisini görüyoruz.Bunu çözemezsin onuda söyleyim. Buradan forum amacından saptığını gösteriyor.
Ek olarak yönetici kalitesi de ortada.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alper e kesinlikle katılıyorum. Gerçekten. Bazı yetkililer öyle.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-02-2017 Saat: 16:32)metehandurmus Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu tartışmanın sebebi nedir? Okul dolayısıyla pek aktif olamıyorum. Öncelikle tüm konuyu okudum. Ancak sadece beni ilgilendiren kısmını yorumlamak istiyorum;

Benim ekibimden iki kişinin burada birbirine düşüp tartışmış olması içtenlikle söylemeliyim ki beni üzdü. Ayrıca üstlerime karşıda utandım. İki tarafında kendilerince haklı yanları var. Anladığım kadarıyla tartışmanın da verdiği hararet ile az çok ahlak kurallarının dışına da çıkılmış. Tartışmak elbet güzel bir şey, ancak sevgi ve saygı kuralları çerçevesinde olduğu sürece. Forum kurallarını boşverdiğimizi düşünelim (Bu cümlem yanlış yerlere çekilmesin lütfen.). Kurallar olmasa bile aynı ekipte olduğunuz için birbirinize saygı duymanız gerekir. Öncelikle Furkan için konuşmam gerekirse; Mert 2. seviye önemli olan haklı olmak değil haklı kalmaktır. Keşke tartışmak yerine bir üst seviye yetkilinin sözünü dinleseydin beni daha rahatlatmış olurdun. Zaten tecrübeli bir üyesin kayıt tarihinden belli. Mert için konuşmak gerekirse; Buradan da belirtmek isterim ki Mert çok yakın bir arkadaşım. Aram iyi. Hatta proje ortağım. Ancak bu demek değildir ki onu kayıracağım ki zaten olgun birisi yorumumu anlayışla karşılayacaktır. Keşke sen de konuyu uzatmak yerine kilitli bırakıp, konuya adminlerden birinin gelmesini bekleseydin. İlk yapacağını son yapman burada eksiğin olmuş. Her ikiniz içinde konuşmak gerekirse; Üyelerin önünde tartışmanız pekte iyi bir durum olmamış. Ancak insanlık hali, zaten gergin bir ortamda böyle bir tartışmanın alevlenmesi normal. Böyle durumlarda 30-60 dakika arayla bilgisayarınızdan uzaklaşıp farklı şeylerle uğraşmaya çalışın. Anlık sinirle hatalar yapmayın. Her hangi iki taraftan birine bir yaptırım uygulanması konusunda şu an bir fikrim yok. Ancak bu tartışmanın bu mesajdan sonra devam etmeyeceğini umuyorum. Benim diyeceklerim bu kadar, umarım kendimi açıkça ifade edebilmişimdir.

Ben hayatımda bu kadar güzel bir cevap görmedim abi. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Burası yine kavgaya dönmüş... Beyler (ve varsa bayanlar) kavga etmeyin.

@#Power :
Overview haricinde o konular görünmüyor değil ki, kendi forumunda yine var onlar.
Ayrıca burası destek forumundan fazlası oluyor artık. destek forumu değil sadece diye daha önce defalarca söyledik.

Bu arada Türkçe'de güzel bir deyim vardır: "Bir .... kuyuya taş atmış ..."
----------------
"Ana prensibimiz insana saygı" dedik, kimileri bunu yanlış anladı, sürekli tepemize çıktı. 
Bundan sonra ana prensibim: "isteyen istediği yere gitsin". Forumda sürekli negatif enerji yayanları, hakaret edenleri ya da hakaretimsi yazanları dahi banlayacağım. Forumda etkileşim azalacakmış umuruda değil. Yıllarca negatif enerjili insanlara katlandığım yeter.. 

Sonra duymadım, bilmiyordum yok.. 

Önemli konular listesi: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99072
Android 10tl programı: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=98074
Görevli kuralları: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99597
10tl.net Geneli (Forum açma v.b.) Kurallar: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=25433

twitter.png https://twitter.com/10tlnet
discord.png https://discord.gg/fUC7A2W
email.png  info (at.) 10tl.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-02-2017 Saat: 18:57)admin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Burası yine kavgaya dönmüş...  Beyler (ve varsa bayanlar) kavga etmeyin.

@#Power :
Overview haricinde o konular görünmüyor değil ki, kendi forumunda yine var onlar.
Ayrıca burası destek forumundan fazlası oluyor artık. destek forumu değil sadece diye daha önce defalarca söyledik.

Bu arada Türkçe'de güzel bir deyim vardır: "Bir .... kuyuya taş atmış ..."

Evet biliyorum ancak oraya kimse bakmıyor zaten o türlü bakmak kullanışsız oluyor.
Bu arada niye son mesajıma cevap vermediniz @admin bey :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu tarz konulara beni etiketlemenize gerek yok.Özellikle power için yazıyorum.Zaten konuda bir çok üst yetkili mevcut.Dahası önce lideriniz çözümleyecek aranızda ki problemleri olmazsa yine kendisi benimle irtibata geçecek birlikte çözeceğiz.Hem edward'ı hem beni etiketliyorsun...Edward gelse zaten çözer, çözemezse bana gelir ama direk bana atlamayın...Bunu herkes için yazıyorum çok etiket oluyor o yüzden..Bazı konuları geç görüyorum bunun gibi...Yani burada etiketlenmemin bir manası kalmadı görüldüğü gibi? anlamışsınızdır umarım.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform