Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Android Cihaza Kali Linux Yüklenimi
Öncelikle yüklemeden önce aşağıdaki gereklilikleri kontrol ediniz.
  • Cihazınız root edilmiş olmalıdır.

• Cihazınınızın tam dolu şarjlı olması

• Yüksek hızlı internet bağlantısı (Kali Linux imajı indirmek için gerekli)

• Android cihazınızda en az 5 GB boş alan

• OTG bağlantı aparatı (Opsiyonel)

• Kali Linux uyumlu USB Wifi adaptör. Bunların çoğunu Türkiye’de bulabilirsiniz (2016 Uyumlu liste için tıklayınız) – (Opsiyonel)
Adım 1-
Google Play store üzerinden Linux Deploy ve BusyBox uygulamalarını aşağıdaki linklerden indirin ve yükleyin.
Linux Deploy

3AdKQ4eDUiLw_ubUqzmSVyuWPtFOZNIOOL7nF5n6...5_HzQ=w128
İndir

BusyBox

2SmhSN-5uisItEFMUGLfPEezjzDiZIl6Qdw6XiPp...UoI4I=w128
İndir

Adım 2-
İndirdiğiniz Busybox uygulamasını yükleyin ve bir kez çalıştırıp ayarları yapın.
Linux Deploy uygulamasını çalıştırın.
Download butonuna basın. (Aşağıdaki ekranda sağ alttaki aşağı doğru ok simgeli buton)
linux-deploy-app1-576x1024.jpg
Adım 3-
Açılan ekranda Linux dağıtım (Distribution) tipini Kali Linux olarak değiştirin
linux-deploy-app2.jpg
Adım 4-
Sonra üstteki Install seçeneği ile yüklemeyi başlatın. Yükleme internet hızınıza bağlı olarak uzun sürebilir. Sabırlı olun ve bitmesini bekleyin.
Eğer yüklemede hata alıyorsanız Installation path bölümündeki emulated/xxxx yazan yeri  emulated/legacy  olarak değiştirin.
Adım 5-
Yükleme bittikten sonra yine Play Store‘dan Android VNC Viewer uygulamasını indireceğiz.
-Q23xRNV0bviUBQrQGLfqBmky3pOy0LtUuL78X_H...3Zn52=w128
İndir

VNC Viewer

Adım 6-
İndirip kurulduktan sonra uygulamayı çalıştırın ve aşağıdaki bilgileri girin
VNC-viewer.jpg
Adım 7-
Sonrasında Connect tuşuna basın ve Kali Linux bağlantısının yapılmasını bekleyin. Şifre (Authentication) sorulduğunda changeme girin[img=270x0]http://www.androiddunya.com/wp-content/uploads/2015/09/VNC-viewer2.jpg[/img]VNC-viewer2.jpg
Kali
Linux
çalıştırabilen bir Android cihazınız oldu. Kablosuz bağlantı ve hack araçlarını etkin kullanabilmek için cihazın şarj girişine OTG kablo ve USB Wifi bağlantı adaptörünüzü bağlayın. Yani harici Wifi adaptörü kullanıyor olacaksınız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
kurduktan sonra hiç bir tools yüklü olarak gelmiyor toolsu da geçtim bir tane bile application yok
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping