Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nokia 3310 geri dönüşü
Cep telefonlarının henüz akıllanmadığı dönemlerde piyasanın kralı olan, sağlamlığı ve pil ömrüyle kendini akıllı olarak tanımlayan telefonları kıskandıran Nokia 3310 çok yakın zamanda geri dönebilir. Hatırlanacağı üzere sizlerle dün paylaştığımız bir haberde Nokia telefonları üretme hakkını elinde bulunduran Finlandiya merkezli HMD Global firmasının Nokia 3310'u tekrar üretmeye başlayacağına dair söylentileri paylaşmıştık. Bu söylentilere göre HMD Global, Yeni Nokia 5 ve Nokia 3 modellerinin yanısıra Nokia 3310'ü çok makul bir fiyatla kullanıcılara sunmayı planlıyordu. Üzerine meteor düşse meteoru çatlatabileceğinden şüphelenilen bu telefonun yeniden piyasaya sürüldüğünde 59 € fiyat etiketine sahip olabileceğinden bahsedilmişti.

Yeniden piyasaya sunulması muhtemel Nokia 3310'un fiyatının haricinde görünümünde değişiklik yapılıp yapılmnayacağı da merak konusu. Bu telefon ile ilgili resmi bir bilgi paylaşılmamasına rağmen tasarımcılar kolları sıvadı ve yeni Nokia 3310'un konsept tasarımlarını oluşturmaya başladı. Concept Creator adlı ekibin hazırladığı bu Nokia 3310 tasarımı telefonun orijinal halindeki ana iskeleti korurken telefonun günümüz teknoloji standartlarıyla uyumlu hale getirilmiş halini hayal ediyor. Açıkçası bu tasarımın gerçeğe dönüşmesi muhtemel; çünkü tasarım gerçekçi temellere dayanmakta.
PGM
Teşekkür verenler:
Dünyanın en sağlam telefonu diyebilirim.Mesela benim Samsung S6 vardı yere düştü 1 ay telefonsuz kaldım ekran kartı yanmış.Eskiden bu telefonlar modaydı :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
227 lira diyor wow
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
ben alırım öyle sağlam olacaksa :D
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
PGM
Teşekkür verenler:
Şöyle bir konularına bakıyorumda %70 Alıntı , %30 Kendi içeriğin :) Teşekkürler yararlı
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
(18-02-2017 Saat: 13:11)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şöyle bir konularına bakıyorumda %70 Alıntı , %30 Kendi içeriğin Maşallah fena kasmışsın :/
@Ripbyrustavi02

11 saat önce açtığım konular. 2013 yıllarına bakabilirsin. Emek verdikte ne oldu? uyarı aldık. Ayrıca sen bir yetkilisin neden üyeleri kışkırtarak polemik yaratıyorsun? Yine rapor ediyorum büyük ihtimal yine yorumunu düzenlersin. Ekran görüntüsü aldım sıkıntı yok. (Atatürk konusunda ve diğer konularda yaptığın gibi...)
PGM
Teşekkür verenler:
Üyeleri kışkırttığım falan yok sadece konularını söyledim o kadar :)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
(18-02-2017 Saat: 13:16)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Üyeleri kışkırttığım falan yok sadece konularını söyledim o kadar :)

Senden sıkıldık artık
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(18-02-2017 Saat: 13:16)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Üyeleri kışkırttığım falan yok sadece konularını söyledim o kadar :)

Bence çok daha fazla yorum yapmada üst yetkililer karar versin. Artık bende sıkılmaya başladım sürekli aynı çocuksu hareketler. Yaşının 17 olmadığınıda belirtmiştim zaten. Rapor ettikçe dahada aynı şeyleri yapıyorsun lütfen kendine çeki düzen ver böyle olmaz.
PGM
Teşekkür verenler:
Her konudan tartışma çıkıyor ne olur ne olmaz tartışma çıkma ihtimalinden dolayı konuyu kilitliyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(18-02-2017 Saat: 13:29)Jinpachi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Her konudan tartışma çıkıyor ne olur ne olmaz tartışma çıkma ihtimalinden dolayı konuyu kilitliyorum.

Kusura bakma kitlediğin konuya yorum atıyorum, artık bir yaptırım uygulanması lazım hep kilitle nereye kadar akıllanmıyor arkadaş
@Jinpachi
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(18-02-2017 Saat: 13:39)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(18-02-2017 Saat: 13:29)Jinpachi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Her konudan tartışma çıkıyor ne olur ne olmaz tartışma çıkma ihtimalinden dolayı konuyu kilitliyorum.

Kusura bakma kitlediğin konuya yorum atıyorum, artık bir yaptırım uygulanması lazım hep kilitle nereye kadar akıllanmıyor arkadaş
@Jinpachi

Ben zamanında çok uyardım kendisini artık yapabileceğim birşey yok, ben kendisini düzeltmeye çalıştım artık üst yetkililer gerekli işlemi uygulamalı.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

-

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping