Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
arkdaşlar bilgisiyarıma arplan yardım.
arkadaşlae bilgisiyarıma arkaplan yazılı eklemek istiyorum naısl yaparım yardım edermsiniz.cizim biliyorum ama bilgisiyara naısl yapıldıgını bilmiyorum hangi program önerirsiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Allah'ım umarım kankss değildir :(
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-02-2017 Saat: 18:43)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Allah'ım umarım kankss değildir :(
scar ne demek istedin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Multi hesap, ban.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gerçekten bıkmadın multi hesap açmaktan..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yeter artık kankss
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamam :)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-02-2017 Saat: 18:46)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ula oglum ne belagdın he :)

Sen bir yetkilisin Murat, lütfen birdahakine güzel kelimeler kullan.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-02-2017 Saat: 18:46)Jinpachi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-02-2017 Saat: 18:46)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ula oglum ne belagdın he :)

Yetkili diye özgürlüğünümü kısıtlıyorsun ? Kullandığı kelimede birşey yok ki insanları lütfen bunaltmayın lütfen
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-02-2017 Saat: 19:37)Sezar38 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Yetkili diye özgürlüğünümü kısıtlıyorsun ? Kullandığı kelimede birşey yok ki insanları lütfen bunaltmayın lütfen

Ne saçmalıyorsun sen? Söylesene ne saçmalıyorsun?
Artık senin gibiler yüzünden istifa edip d10u bırakacağım, bıktırdınız insanı.
Ya sen kaçıncı yüzyılda yaşıyorsun?
Bir yetkili bir üyeye veya hiç bir üye hiçbir üyeyle forum içinde konuşurken "ula, oglum" gibi kelimeler kullanamaz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-02-2017 Saat: 21:41)Jinpachi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Bir yetkili bir üyeye veya hiç bir üye hiçbir üyeyle forum içinde konuşurken "ula, oglum" gibi kelimeler kullanamaz.

Biraz abartmadın mı Yusuf? Üyeye niye böyle sert bir tepki veriyorsun. Muratı da açık alanda değil de ÖM'den uyarsan daha iyi olurdu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mert bu 1 değil 2 değil 3 değil kaç defadır uyarıyorum Murat'ı, onu geçtim bu sezar38 denilen arkadaşın hangi kafada olduğunu bilmiyorum, bu ilk görüşüm olsa böyle sezar38 gibilerini tamam Eyvallah fakat bu kaç oldu Mert bizde insanız bizde sonuçta burda gönüllü olarak çalışıyoruz. Bir üye bir yetkiliyle nasıl konuşacağını bilmeli.

@#Power
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-02-2017 Saat: 21:41)Jinpachi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Burada kuralları sen mi belirliyorsun kimin nasıl konuşacağını felan?Ben bu forumda olm kelimesini sık kullanıyorum.Ula argo kelime bile değil.Göze fazla batıyorsun insan ol insan gibi konuş,yetkilisin, bş 3 sün diye abilik adminlik taslamana gerek yok.Forum üstleri dururken seninle eşit yetkide birini uyarma hakkın olduğunuda sanmıyorum.Bak sanmıyorum dedim senin gibi kural koymuyorum yapamazsın diye.Bırak forumu git tartışma çıkarmaktan başka birşey yaptığın yok
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yorumumu düzenliyorum bana yakışır bir yorum değil, seninle uğraşmayacağım.
Çünkü sana söylenecek söz yok.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocalarım forum ortamındayız. D10 gibi saygılı, hoşgörülü forumumuzu bozmayalım, kavga etmeyelim.. Birbirinize atışmayı rica ediyorum yapmayın... Konuya gelirsek, bir şey dersem biriniz hak verecek; başka bir şey dersem diğeriniz hak verecek.. Yaşça büyüksünüz benden fakat yakışmıyor sizlere :/
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-02-2017 Saat: 18:46)Sezar38 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Burada kuralları sen mi belirliyorsun kimin nasıl konuşacağını felan?Ben bu forumda olm kelimesini sık kullanıyorum.Ula argo kelime bile değil.Göze fazla batıyorsun insan ol insan gibi konuş,yetkilisin, bş 3 sün diye abilik adminlik taslamana gerek yok.Forum üstleri dururken seninle eşit yetkide birini uyarma hakkın olduğunuda sanmıyorum.Bak sanmıyorum dedim senin gibi kural koymuyorum yapamazsın diye.Bırak forumu git tartışma çıkarmaktan başka birşey yaptığın yok

Az önce açtığım konuya bir örnek mi istiyorsunuz, buyrun.
@Albırt Enişten , @Scarypower , @kraljmehmet , @Murat#baykam
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-02-2017 Saat: 18:54)Jinpachi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-02-2017 Saat: 18:46)Sezar38 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Burada kuralları sen mi belirliyorsun kimin nasıl konuşacağını felan?Ben bu forumda olm kelimesini sık kullanıyorum.Ula argo kelime bile değil.Göze fazla batıyorsun insan ol insan gibi konuş,yetkilisin, bş 3 sün diye abilik adminlik taslamana gerek yok.Forum üstleri dururken seninle eşit yetkide birini uyarma hakkın olduğunuda sanmıyorum.Bak sanmıyorum dedim senin gibi kural koymuyorum yapamazsın diye.Bırak forumu git tartışma çıkarmaktan başka birşey yaptığın yok

Tepkiye tepkidir bu. Sakin tepki ver ki karşındaki de sakin tepki versin. Senin yetkililiğini sorgulayan yok. Sadece yetkiliysen biraz daha sakin olman hem forumun hem senin yararına..
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-02-2017 Saat: 18:56)Albırt Enişten Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-02-2017 Saat: 18:54)Jinpachi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Tepkiye tepkidir bu. Sakin tepki ver ki karşındaki de sakin tepki versin. Senin yetkililiğini sorgulayan yok. Sadece yetkiliysen biraz daha sakin olman hem forumun hem senin yararına..

Hocam ciddi anlamda sinir hastalığım var, hem de bu 2 yetkiyide hakketiğimi düşünmüyorum, zaten Abdullah hocama rütbemi alması için mesaj attım 25-30 dakika önce.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İkinizle de sorunum yok zaten tanıyorsunuz beni.. Bana sorarsanız sezar hocam'ın böyle bir şey demesi yanlış.. Bir de her insan eşittir. Forumun kurucusu sensin sanki gibisinden şeyler de uygunsuz bana sorarsanız. Eğer bir rütbe, bir unvan almışsa kişi, bilgilidir.. Zaten yetkili neden vardır ? Admin olmadığında kişileri uyarmak için...
@Jinpachi
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-02-2017 Saat: 18:58)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İkinizle de sorunum yok zaten tanıyorsunuz beni.. Bana sorarsanız sezar hocam'ın böyle bir şey demesi yanlış.. Bir de her insan eşittir. Forumun kurucusu sensin sanki gibisinden şeyler de uygunsuz bana sorarsanız. Eğer bir rütbe, bir unvan almışsa kişi, bilgilidir.. Zaten yetkili neden vardır ? Admin olmadığında kişileri uyarmak için...
@Jinpachi

Haklısın Berat, fakat bunu herkes anlayamıyor maalesef.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping