Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konukcu v2 | Konukcu Tasarım
Selamun aleyküm arkadaşlar. Temayı kodlarken ne zorluklar çektim gereksiz olarak. :)
İlk önce global.css e konukcuv2.css i yapıştırdım o öylece gitti sıfırladım.
Sonra konukcuv2.css e global.css i yapıştırdım oda gitti baştan temanın css kodlarını yazdım. :)
Neyse ki temayı sonunda bitirdim. :) Daha paylaşmayacağım üstünde biraz güncelleme yapacağım.
Tema Material Design e göre kodlandı. Nerdeyse bütün renkleri Material Design olarak ayarlandı.
Önerileriniz varsa yazın lütfen. Eklenebilecek şeyler var mı ?
İndex :
njzGY1.png
postbit : 
ZMv110.png
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
posbit dikey aynı renklerle daha güzel durur bence
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Böyle daha güzel olur diye düşündüm.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Postbiti dikey yapmalısınız diye düşünüyorum hocam :) Onun dışında çok güzel olmuş elinize sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende bu tarz tasarımlar yapmayı seviyorum.Eğer paylaşırsan v3 olarak geliştiririm.Sana veririm eklemek istediklerini eklersin çok güzel tema olur :) Aklımda çok fikir var .Eğer istersen hemen şimdi ver çünkü hafta içi yokum ve temayı hemen geliştirmek istiyorum :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sezar38, kardeşim ben bu seriyi tamamen kendim devam ettirmek istiyorum. Zaten temayı büyük ihtimal paylaşırım eğer ortak proje veya projem olursa paylaşmam. O projede kullanırım.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-02-2017 Saat: 18:29)kraljmehmet Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sezar38, kardeşim ben bu seriyi tamamen kendim devam ettirmek istiyorum. Zaten temayı büyük ihtimal paylaşırım eğer ortak proje veya projem olursa paylaşmam. O projede kullanırım.

Şuan ki halini pm ile verebilirmisin peki ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Maalesef hocam. Tema üzerinde çalışıyorum. Tema bitince bakarız. Yani belki paylaşmayabilirm.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-02-2017 Saat: 18:31)Sezar38 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-02-2017 Saat: 18:29)kraljmehmet Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sezar38, kardeşim ben bu seriyi tamamen kendim devam ettirmek istiyorum. Zaten temayı büyük ihtimal paylaşırım eğer ortak proje veya projem olursa paylaşmam. O projede kullanırım.

Neden hâlen zorluyorsunuz ? Mehmeteq kardeşimiz paylaşmak istemiyor bitmeden...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Materyal tasarım sevmediğim halde çok hoş durmuş.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkür ederim. :)
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-02-2017 Saat: 18:33)ðєคt คภġєlร™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Sana ne oluyor anlamadım ki aktif 30 kişi kendi yorumunu yaparken temayı eleştirirken sen neden atlıyorsun benim tartışmama ? Sıkıntılı mısın veya sıkıntı o 30 kişide mi ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar lütfen yapmayın konuyu baltalamayın. Sorununuz varsa Ö.M yoluyla halledin. Lütfen rica ediyorum.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok renkli bir tema olmuş elinize sağlık.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Elinize sağlık hocam ,
Materyal tasarımı nasıl yapıyorsunuz ? tüyo verebilir misiniz , bir türlü başaramadım da :)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ich kann nicht einmal ein wunderbares Material zu mir Entwurf :) Wie gesagt @ Murat#Baykam schwierige Aufgabe ...

@RedOx
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-02-2017 Saat: 18:37)Sezar38 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-02-2017 Saat: 18:33)ðєคt คภġєlร™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Sana ne oluyor anlamadım ki aktif 30 kişi kendi yorumunu yaparken temayı eleştirirken sen neden atlıyorsun benim tartışmama ? Sıkıntılı mısın veya sıkıntı o 30 kişide mi ?

Sadece susuyorum.. Klavyeden artislik yapacak değilim..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-02-2017 Saat: 20:23)Háuśtákéň Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ich kann nicht einmal ein wunderbares Material zu mir Entwurf :) Wie gesagt @ Murat#Baykam schwierige Aufgabe ...

@RedOx

Çeviri: Dediğim gibi benim için harika bir malzeme :) tasarım olamaz . Murat Baykam zor bir görev
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@RedOx

@Háuśtákén

Çeviri : Dediğim gibi harika bir tema Material temaları çok severim. Evet MuratBaykam bende denedim çok zor.

:))
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping