Anket Başlığı: ForumExe kapadımı?
A
38.10%
8 38.10%
B
61.90%
13 61.90%
Katılımcı sayısı: 21 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
forumeXe kapandımı?
Shocked 
Selamün aleyküm, bugün sizlerle aktifliğini koruyup kapanmış olan forumeXe kapandımı konusunu tartışacağız.

forumeXe bir ay öncesine kadar büyük bir altyapı bakımına girdi. Ne olduysa bu bakımdan sonra oldu.
Bakım uzun zaman devam etti, ancak bir sorundan dolayı bakım bitmedi.

Bunu sadece site adminleri bilebilir; yinede aklınızda bir sonuç var ise paylaşırmısınız? Sizce forumeXe paylaşım sitesine n'oldu?

A) forumeXe kapandı.
B) forumeXe kapanmadı.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
B) ForumExe bakım sırasında yanlış birşeyler yaptı, bu nedenle forum komple kapandı.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

PGM
Teşekkür verenler:
C) Düşünsene biri ftp'yi ele geçirmiş tüm dosyaları silmiş :D
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
B) ForumExe bakım sırasında yanlış birşeyler yaptı, bu nedenle forum komple kapandı.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bence ortakların anlaşamaması sorunu olabilir çünkü gelişmekte olan bir siteniz var ve sizce her saat başı yedek almazmısınız?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(08-02-2017 Saat: 19:02)ByPiskan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence ortakların anlaşamaması sorunu olabilir çünkü gelişmekte olan bir siteniz var ve sizce her saat başı yedek almazmısınız?

Tek admin diye hatırlıyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Forumexe zamanında üst yönetiminde bulunduğum bir forum ve bilgi vermem çok doğru olmaz ancak zaten yönetim içi sıkıntıları olan bir siteydi el değiştirdi vb. yani aylardır girmediğim için çok bilgim yok ama A daha mantıklı geldi admini Mahmut YUM sıkıntı yaşayacak biri değil pek.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Rahmetli Emin abimizin olduğu zamanlar ben forumexedeydim 2012 yılları vs. , gayet güzel bir ortam vardı.
Ama sonra yönetimde sıkıntılar olduğunu duydum metehandurmus hocanın belirttiği gibi.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ek olarak bir şey ekleyeyim konuya,

Bende smod olmuştum baya bir sıkıntılı kadrosu vardı
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

PGM
Teşekkür verenler:
Joygame'in açtığı dava sonucu kapatıldı diye duydum
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(08-02-2017 Saat: 21:10)Klaus Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Joygame'in açtığı dava sonucu kapatıldı diye bilgim var

Joygame en nefret ettiğim oyun firmasıdır. Hem oyuncularını memnun etmezler + oyunlarında bir sürü açık bulundurup oyuncularını da uzaklaştırırlar kullandıkları için. Kendileri için de her şeyi yaparlar, ve oyunlardaki ücretli şeyler çok pahalıdır. Forumda olmadığım 1 yılda Mstar oynuyordum.
Wolfteam yüzünden midir o?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bakım vardi sonra komple giti
eskilere hasret kaldık.
PGM
Teşekkür verenler:
Editlendi.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Garip bir durum umarım en kısa sürede tekrar açılır.
PGM
Teşekkür verenler:
Henüz 2016 yılında geliri 4.000 tl olan bir forumun basit bir sebeple kapanacağını düşünmüyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hiç girmediğim ama 2013'den kalma hesabımın olduğu bir forumcuktur kendisi ortamını felan hiç bilmem ama yazık olmuş :d
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kapandı, forum yönetiminin ortak bir kararı bu. Mahmut Bey ayrıca forumu bize satmamakta ısrarlı. Başka bir projeleri varmış. C şıkkı yani :D
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(08-02-2017 Saat: 22:24)atakaj Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kapandı, forum yönetiminin ortak bir kararı bu. Mahmut Bey ayrıca forumu bize satmamakta ısrarlı. Başka bir projeleri varmış. C şıkkı yani :D

Hmm. :D
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(08-02-2017 Saat: 23:03)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-02-2017 Saat: 22:24)atakaj Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kapandı, forum yönetiminin ortak bir kararı bu. Mahmut Bey ayrıca forumu bize satmamakta ısrarlı. Başka bir projeleri varmış. C şıkkı yani :D

@atakaj: Neyden dolayı kapandı, yani sebebi neyde koskoca yılların forumu kapandı onu öğrenmek istiyoruz. Şimdi sendeyiz atakaj. :D

Valla üstte yazdım forumdaki adminlerin ortak kararıymış aslında sonradan yönetime söylemişler ve kapatmışlar :D
Ben de forumu en azından bize satması için Mahmut Bey ile görüştüm ama "başka bir projemiz var, domain satılık değil" dedi :D

6 sene emek verdiğim forumun kapanmasına üzüldüm ya. :/
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(08-02-2017 Saat: 23:22)atakaj Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-02-2017 Saat: 23:03)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

@atakaj: Neyden dolayı kapandı, yani sebebi neyde koskoca yılların forumu kapandı onu öğrenmek istiyoruz. Şimdi sendeyiz atakaj. :D

Valla üstte yazdım forumdaki adminlerin ortak kararıymış aslında sonradan yönetime söylemişler ve kapatmışlar :D
Ben de forumu en azından bize satması için Mahmut Bey ile görüştüm ama "başka bir projemiz var, domain satılık değil" dedi :D

6 sene emek verdiğim forumun kapanmasına üzüldüm ya. :/
forumexeden birisi benim zamanında photoshop videomu alıp kendi yapmış gibi paylaşmıştı hala youtubede o video duruyor açıkcası kapandığı iyi olmuş :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping