Girici Web Proxy: Ücretsiz Open Source Web Proxy Yazılımı

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Metin2 Oynayan Var mı ?
Oynayan varsa oynayalım bende başlayacağım yarın şuan yükleniyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Pvp saltanatmt2 oynuyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-02-2017 Saat: 23:01)KralFarmen2 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Pvp saltanatmt2 oynuyorum

TR Serveri olaydı oynardık :/
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Saltanatta 250 lvl çar vardı oyunun en zengini ve en sağlamıydım bir aralar. SAVCI idi nickim tam hatırlamıyorum IISAVCII da olabilir, eskidendi unuttum :) Oyunun birincisini tanımayan yoktur herhalde. CasperMt2 oynadım yine ordada arkadaşlarla en zengini olduk oyunun ve 1.lonca olduk ALCATRAZ loncasıydı. HünkarMt2 oynadım hesabım siyuldu bu serverda baya emek vermistim sağlamdım indiren yoktu, sinirlendim daha iyi bir sekilde tekrar dizdim. Özledim vAllaha yaz tatilinde oynayacam şu TEOG geçsin de. Oynamak istiyorum ama efsun botunu beklemeye üşeniyorum. Alırım oyunu alta girerim lole csye :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende emek servere başladım. Uzun zaman sonra raidcall'da arkadaşlarla toplanıp zaman geçsin diye oynuyoruz. Eğer emek server tipini merak ediyorsan özelden mesaj at, link atayım.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Geçenlerde yeniden başlama girişiminde bulundum. Oyunun eskisi kadar ilgi çekici gelmemesini fark edip bu girişimden vazgeçerek oyundan uzaklaştım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping