Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Günlüğüne 10TR admini olsanız ne yaparsınız ?
Evet arkadaşlar 1 günlüğüne 10tr admini oldunuz neleri nasıl ne biçimde niçin değiştirmek isterdiniz ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sayısal loto fiyatını düşürmeyi, eski üyeleri geri getirmeyi denerdim. Benden bu kadar zaten forumu fevkalade yapan yönetim ekibimiz duruyorken bize gerek yok :)
computer science
"la vittoria sara nostra"
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sanal parada dilenenleri banlardım (kendim dahil) :)
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aktif olmayan yöneticilerin yetkilerini alır üye yapardım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Admin rütbesini admin'e geri verirdim ve muhtemelen kendi yetkimi alırdım. :D
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bütün sistemi komple silip adam akıllı yenisini kurardım :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
olmak istemezdim 1 günlükse hiç olmam daha iyi,hakkımla çalışır çabalar daha sonra olurum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Css rankları kaldırırdım ;)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Pasif Olan Yetkilileri & pasif liderleri atardım.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hak edenleri lider yapardım. Forumdaki rankları değiştirirdim. @#Captain ve @Albert Enişten 'e dönmeleri için ısrar ederdim :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-01-2017 Saat: 19:13)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hak edenleri lider yapardım. Forumdaki rankları değiştirirdim. @#Captain ve @Albert Enişten  'e dönmeleri için ısrar ederdim  :)

+1
@#Captain Geri dön reis :)
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
10tl.net'teki bütün pluginleri gözden geçirip güncelleyip yenilerini eklerdim. Performans geliştirmeleri yaparak diğer sorunları da çözerdim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-01-2017 Saat: 19:19)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 10tl.net'teki bütün pluginleri gözden geçirip güncelleyip yenilerini eklerdim. Performans geliştirmeleri yaparak diğer sorunları da çözerdim.

Aynen öyle hocam sistemdeki pluginler çok eski ve gereksizlerde var admin'in baya ilgilenmesi gerekiyor

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-01-2017 Saat: 19:20)#By.Death Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(31-01-2017 Saat: 19:19)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 10tl.net'teki bütün pluginleri gözden geçirip güncelleyip yenilerini eklerdim. Performans geliştirmeleri yaparak diğer sorunları da çözerdim.

Aynen öyle hocam sistemdeki pluginler çok eski ve gereksizlerde var admin'in baya ilgilenmesi gerekiyor

Mesela @#By.Death
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkür ederim, vallaha böyle şeyleri görünce duygulanıyorum azıcıkta gözüm yaşlanıyor. Sizin gözünüzde gerçekten bu kadar değerli bir durumdaysam zaten ben amacıma ulaşmışımdır. Benim gözüm yetkide değil, yetki olmadanda yardım edebilirim. Bana en çok koyan şey bazı kişilerle saçma sapan konular yüzünden aramın bozulması, neyse teşekkür ederim.

#Ben admin olsaydım kendime yüklü miktarda sanalpara verirdim.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-01-2017 Saat: 19:28)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(31-01-2017 Saat: 19:20)#By.Death Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Mesela @#By.Death

En son teşekkürler plugini sorunluydu.

Şuan SEO eklentisi yok sisteme uygunsa eklenebilir.

Pluginlerin hepsi güncellenebilir.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kesinlikle yeni pluginler eklerdim birde pluginlerde ki hataları giderirdim (teşekkür plugini, profil yorumu ve chat pluginlerindeki sorunlar mesela)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Adminlerimizin bu yorumları inceleyip cevapları öneri olarak değerlendirmesi iyi olur :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping