Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gönlüm hep seni arıyor neredesin sen :'))
(27-01-2017 Saat: 02:27)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(27-01-2017 Saat: 00:32)El Patrón Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(26-01-2017 Saat: 23:54)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bana forum tecrübesi katan günler... Özlemişim. Çabaların karşılık bulacağını da bu forumdan öğrenmiştim. Yaşatanlara teşekkürler. Buradaki birçok kişiyi unutmayacağım. :)

Kaan hocam :')

Bir patron gitmiş, yeni bir patron gelmiş desenize :) rütbe konusunda çabamı örnek al ama bu forumda benim kadar hakkını arama. Allah yaşadığım siniri yaşatmasın. :) Seni gördüğüme sevindim. Daha iyi yerlere gelmen dileğiyle.

Çok teşekkürler hocam, bende sizi gördüğüme fazlasıyla sevindim, Amin hocam :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-01-2017 Saat: 23:54)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bana forum tecrübesi katan günler... Özlemişim. Çabaların karşılık bulacağını da bu forumdan öğrenmiştim. Yaşatanlara teşekkürler. Buradaki birçok kişiyi unutmayacağım. :)

Bir patron gitmiş, yeni bir patron gelmiş desenize :) rütbe konusunda çabamı örnek al ama bu forumda benim kadar hakkını arama. Allah yaşadığım siniri yaşatmasın. :) Seni gördüğüme sevindim. Daha iyi yerlere gelmen dileğiyle.

Selam :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-01-2017 Saat: 03:33)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Selam :D
Aleykum selam Mert :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
2014 te kayıt olmak eski oluyormu :)
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Efsane idi. :) Pasha34 ve bvidinli kim ( admin ve TaaRRuz 'mu ya da kaRanLıK-61 mi :D )
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-01-2017 Saat: 10:10)türkperest Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Efsane idi. :) Pasha34 ve bvidinli kim ( admin ve TaaRRuz 'mu ya da kaRanLıK-61 mi :D )

bividinli adminimiz oluyor :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Sende kendini çok özlettin Kaan. Umarım tekrardan konuşuruz. :) @ASiPaTRoN
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
duygulandım... 2013 yılında ben de hatırlıyorum bu zamanları
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-01-2017 Saat: 22:17)Orion Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-01-2017 Saat: 22:14)!!Yeah!! Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Beyler ben web archiveden falan bakmadım o zamanlar çekilmiş bir fotoğraf bu.

Hangi konudan baktığını biliyorum yusuf sakin :D
@kaRanLık-61 ne güzel temaydı değil mi, yapımının bitmesinin ardından mybb 1.8 çıkmıştı ve şimdi tema kayıp. admin nickli admin de logodaki adamı avatar olarak kullanırdı :D
http://i.hizliresim.com/VPRORP.png
VPRORP.png

Şu zamana geri dönelim başka bir şey istemiyorum
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping