Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gönlüm hep seni arıyor neredesin sen :'))
Nerde o eski ekip :')
yetkili-1.jpg
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yine mi bu konulardan :D Arşivi alıp geliyorum dur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
resmi çektiğin sitenin adresinide verseydin :)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-01-2017 Saat: 22:07)MuratBaykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: resmi çektiğin sitenin adresinide verseydin :)
Fotoğraf o zamanlarda çekilmiş güncel bir fotoğraf şimdi çekilmedi arşivimde vardı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-01-2017 Saat: 22:07)MuratBaykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: resmi çektiğin sitenin adresinide verseydin :)

Evet web archive :D
İlk kez bölüm şefi olduktan 1 gün sonra
Kod:
https://web.archive.org/web/20140703113312/http://destek.10tl.net/showteam.php
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aha bende o zaman Bölüm Şefi rütbesindeymişim :D
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Beyler ben web archiveden falan bakmadım o zamanlar çekilmiş bir fotoğraf bu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-01-2017 Saat: 22:14)!!Yeah!! Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Beyler ben web archiveden falan bakmadım o zamanlar çekilmiş bir fotoğraf bu.

Hangi konudan baktığını biliyorum yusuf sakin :D
@kaRanLık-61 ne güzel temaydı değil mi, yapımının bitmesinin ardından mybb 1.8 çıkmıştı ve şimdi tema kayıp. admin nickli admin de logodaki adamı avatar olarak kullanırdı :D
http://i.hizliresim.com/VPRORP.png
VPRORP.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-01-2017 Saat: 22:17)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-01-2017 Saat: 22:14)!!Yeah!! Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Beyler ben web archiveden falan bakmadım o zamanlar çekilmiş bir fotoğraf bu.

@kaRanLık-61 ne güzel temaydı değil mi, yapımının bitmesinin ardından mybb 1.8 çıkmıştı ve şimdi tema kayıp. admin nickli admin de logodaki adamı avatar olarak kullanırdı :D
VPRORP.png
Admin değil ben kullanıyodum :)
Hatta herkese yapıyordum konu açmıştım formu doldurana yapıyodum :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

VPRORP.png

Bu tema efsaneydi ilk çıktığında destek forumundayken görmüştüm dahada girmedim

Admininde ıpmanli bir profil fotoğrafı vardı

Buda efsane kutsal team 2013'de bş adayı olmuşum 2014'te bş olmuşum
DBqbom.png
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-01-2017 Saat: 22:32)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

VPRORP.png

DBqbom.png
İsmail'de gitti bee :'(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

VPRORP.png

DBqbom.png

Hatırladım o zamanı forum çok durgundu. Tek grafiker bendim logolara tek ben bakıyordum üyelere tek yardımı ben yapıyordum. Boş boş sayfayı f5lerdim yeni konu gelsin diye. Forumdan soğumaya başladığım zamanlardı :D JocqeR' inaktifti.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

VPRORP.png

DBqbom.png

Ip-Man-photo-02.jpg
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İlk resimdeki temayı bile hatırlıyorum.destekv4 yada v3 olmalı yapımın büyük bir kısmını ben yapmıştım.
Hatta şunu hatırlıyorum bir admin lazımdı genel şefler ve admin adayları seçilecekti genel şeftim aloneboss vermiştim tabi sonra admin oldum.power o tema silindi gitti sonra admin soylemiştim kayıtlar var dedi ama dedim uğraştırmamak için istemedim.aslındda belki yine yaparım ondan geliştirme bişey.tema o zamanlar göre alanında ilklerden nerdeyse sadece css oluşuyordu.iki yada üç resim vardır.şuan baktım kategori ikonları hoş olmamış.temanın en iyi özelliği hızdı.temanın en iyi yeri postbitti.baya uğraşmıştım.ey gidi günler....
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-01-2017 Saat: 00:58)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İlk resimdeki temayı bile hatırlıyorum.destekv4 yada v3 olmalı yapımın büyük bir kısmını ben yapmıştım.
Hatta şunu hatırlıyorum bir admin lazımdı genel şefler ve admin adayları seçilecekti genel şeftim aloneboss vermiştim tabi sonra admin oldum.power o tema silindi gitti sonra admin soylemiştim kayıtlar var dedi ama dedim uğraştırmamak için istemedim.aslındda belki yine yaparım ondan geliştirme bişey.tema o zamanlar göre alanında ilklerden nerdeyse sadece css oluşuyordu.iki yada üç resim vardır.şuan baktım kategori ikonları hoş olmamış.temanın en iyi özelliği hızdı.temanın en iyi yeri postbitti.baya uğraşmıştım.ey gidi günler....

Özlüyoruz hocam :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-01-2017 Saat: 00:58)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İlk resimdeki temayı bile hatırlıyorum.destekv4 yada v3 olmalı yapımın büyük bir kısmını ben yapmıştım.

Aynen o tema o zamanlar herkesin gözüne çok iyi geliyordu hatta yetkili olup izlemeye başlamıştım yapımını. Evet kısa ömürlü olsa da bir ilki hayata geçirdiniz :D Daha sonra iyice css rank falan çıktı. Yıllar geçtikçe o gerçekçi tasarıma geri dönülecek. Flati materiali kalmayacak öyle hissediyorum çünkü giderek o yoldayız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Nereden nereye bakıyorum bu zamanlardan önce yetkili olmuşum sonra bırakmışım EMEKTAR yetkiye düşmüşüm hey gidi heeey..

Ø Umut Bazen En iyi Duygudur.. Ø

----------------------------------------------
İLETİŞİM : Özel Mesaj Atarak İletişime Geçebilirsiniz.

----------------------------------------------
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bana forum tecrübesi katan günler... Özlemişim. Çabaların karşılık bulacağını da bu forumdan öğrenmiştim. Yaşatanlara teşekkürler. Buradaki birçok kişiyi unutmayacağım. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-01-2017 Saat: 23:54)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bana forum tecrübesi katan günler... Özlemişim. Çabaların karşılık bulacağını da bu forumdan öğrenmiştim. Yaşatanlara teşekkürler. Buradaki birçok kişiyi unutmayacağım. :)

Kaan hocam :')
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-01-2017 Saat: 00:32)El Patrón Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(26-01-2017 Saat: 23:54)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bana forum tecrübesi katan günler... Özlemişim. Çabaların karşılık bulacağını da bu forumdan öğrenmiştim. Yaşatanlara teşekkürler. Buradaki birçok kişiyi unutmayacağım. :)

Kaan hocam :')

Bir patron gitmiş, yeni bir patron gelmiş desenize :) rütbe konusunda çabamı örnek al ama bu forumda benim kadar hakkını arama. Allah yaşadığım siniri yaşatmasın. :) Seni gördüğüme sevindim. Daha iyi yerlere gelmen dileğiyle.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping