Konuyu Oyla:
  • Toplam: 3 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklam 10tl - İndex Çalışması
Kod:
UYARI : Kötü yorumlar beklemiyorum ; şu sitenin bilmem neyinden almışsın , iğrenç olmuş , hazır olmuş vb

@Krons Dediğin gibi container içine aldım . Alttaki reklam paketlerindeki ziyaretçi kitlelerini önemsemeyin :D
Umarım beğenirsiniz :
BvWMvj.png
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet güzel olmuş ta çok ufak pozisyon hataları var onlar da kolayca halledilebilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-01-2017 Saat: 13:40)Depres4n Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Evet güzel olmuş ta çok ufak pozisyon hataları var onlar da kolayca halledilebilir.

Teşekkürler .

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Böyle şeyler paylaşırken kötü yorum alman gayet doğal. Ben beğenmedim. Basit yani, biraz daha yaratıcılık lazım. Ve de css'leri birbirine iyi bağlayamamışsın, alakasız olmuşlar. Ayrıca bootstrap temaları var bir sürü, onları kullan bunu değiştir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
jumbotronu containerden çıkarıp içindeki yazıları vs. ayrı bir containere alırsanda hoş gözükebilir ama sen bilirsin.
Builds mobile apps or something
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-01-2017 Saat: 14:27)Krons Nickli Kullanıcıdan Alıntı: jumbotronu containerden çıkarıp içindeki yazıları vs. ayrı bir containere alırsanda hoş gözükebilir ama sen bilirsin.

Hoş duruyor fakat dediğini yapabilirim .

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-01-2017 Saat: 14:23)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Böyle şeyler paylaşırken kötü yorum alman gayet doğal. Ben beğenmedim. Basit yani, biraz daha yaratıcılık lazım. Ve de css'leri birbirine iyi bağlayamamışsın, alakasız olmuşlar. Ayrıca bootstrap temaları var bir sürü, onları kullan bunu değiştir.

Beğenmemiş  olman senin kararın bir şey demiyorum .
Temalara göz atmadım hiç şimdi bakarım

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-01-2017 Saat: 14:33)MuratBaykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(11-01-2017 Saat: 14:23)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Böyle şeyler paylaşırken kötü yorum alman gayet doğal. Ben beğenmedim. Basit yani, biraz daha yaratıcılık lazım. Ve de css'leri birbirine iyi bağlayamamışsın, alakasız olmuşlar. Ayrıca bootstrap temaları var bir sürü, onları kullan bunu değiştir.

Demek istediği kötü eleştiride alabilirsin, önemli olan kötü eleştirileri iyi eleştiriye doğru yöneltmektir. Kendini böyle geliştiremezsin..
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-01-2017 Saat: 15:54)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(11-01-2017 Saat: 14:33)MuratBaykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Demek istediği kötü eleştiride alabilirsin, önemli olan kötü eleştirileri iyi eleştiriye doğru yöneltmektir. Kendini böyle geliştiremezsin..

Buradaki yeni arkadaşlar da tasarım yaptığında çoğu zaman yorumum kötü oluyor ancak bakıyorum ki herkes iyi diyor. Ben de pek yorum atmıyorum o zaman. Ancak kötü yorum yapmak eksiklerinizin farkına varmanız için önemli, yanlış anlamayın bunları derken sırf kötülemek için söylemiyorum. Zaten olumsuz yorum yapmayı ve düşünmeyi sevmem. Her şey karşımdaki için yani.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Birşey paylaşırken iyi veya kötü eleştirilere açık olmalısın, biraz daha geliştirilse güzel gibi görünüyor.
(Biraz sade kalmış, daha gösterişli olsa iyi olurdu.)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping