Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ByPiskan Raised Blue Tema (XML) Buyrun
Önceki Konun Düzenleme Butonu Gittiği İçin onu güncelleyemedim. 
Link : 

Kod:
http://st.10tl.net/tema/piskan/raised.xml

Ziyaretci Girişi
R1pJ86.png

Üye Girişi

bkElR8.png

Posbit Görünümü
YqEvR6.png

Yardımı İçin Karazehir41'e Teşekkürler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Renk seçimi güzel ama bu default temadan ayıran bir özellik değil. Geliştirmelisiniz hocam.
Elinize sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-01-2017 Saat: 17:52)Depres4n Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Renk seçimi güzel ama bu default temadan ayıran bir özellik değil. Geliştirmelisiniz hocam.
Elinize sağlık.

Defualt temayla şunu nasıl aynı gördünüz anlamadım neyse eyvAllah resimleri lütfen güzel inceleyin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-01-2017 Saat: 17:55)ByPiskan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-01-2017 Saat: 17:52)Depres4n Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Renk seçimi güzel ama bu default temadan ayıran bir özellik değil. Geliştirmelisiniz hocam.
Elinize sağlık.

Defualt temayla şunu nasıl aynı gördünüz anlamadım neyse eyvAllah resimleri lütfen güzel inceleyin

Hocam estağrifullah yanlış anlaşılmasın ama tborder, tcat vb.. çoğu kısmı aynı bırakılmış. Yetmez hocam çoğu yeri değiştirmeniz lazım. Renk uyumunu da yakalarsanız tadından yenmez.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-01-2017 Saat: 17:57)Depres4n Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-01-2017 Saat: 17:55)ByPiskan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Elinize sağlık.

Hocam estağrifullah yanlış anlaşılmasın ama tborder, tcat vb.. çoğu kısmı aynı bırakılmış. Yetmez hocam çoğu yeri değiştirmeniz lazım. Renk uyumunu da yakalarsanız tadından yenmez.
polimik yapmak istemem ama tcat aynı kalmıs derken renk uyumu böyle iyi diye aynı bıraktım tborder da gözüme ho şgeldi  öle bıraktım  burda panel sonra menü hepsi özel posbit yani çoğu yer dediğini çözemiyorum tborderi istersen theadle aynı renkte yaparsın bu kişiye kalmış ama burda defualt temaya benzer hiç bi yer yok sadece renk seçimi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping