Türk Samp Platformu-Yenilendik
MyBB Kitabı - Türkçe MyBB Destek
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pazar alanı ?

Destekte bence pazar alanı gibi bir yer oluşturulmalı burada mesela tema kodlayanlar veya tasarım yapanlar ürününü pazara koyabilir (illa yazılım veya tasarım olmak zorunda değil istediğini koyabilir), müşteri ise pazardan gerçek para ile bu ürünü satın alabilir. Satışlar gerçek para ile yapılabildiği gibi ürünü koyan kişi sanal para ile de satabilir ürününü. Eğer gerçek para ile satış olursa (ki bence olmalı insanları daha çok teşvik eder çünkü) sanal parayı gerçek paraya çeviren bir sistemde olmalı yani örnek veriyorum 5 sp = 1 tl gibi. Satışlardan destek siteside bir kısım komisyon alır hem destek kazanır hem kullanıcı. Hesabında biriken parayıda adam banka hesabına çekim yapabilir. Bence böyle bir sistem eklenirse hoş olabilir insanlar yaptıkları temaları vs. 10tl aracılığıyla sattığı için daha güvenilir bir ortam oluşabilir yani müşteri pazardan bir ürün veya bir hizmeti satın aldığında satıcı hizmeti veya ürünü verene kadar destek adama parasını vermeyebilir gibi.
Builds mobile apps or something
Teşekkür verenler: Escobar-O , admin
Şu SP <-> TL değer olayına bir karar verilmeli. Döviz kurları gibi buna da değişken bir değer atamalıyız. Mesela, dolar ve euro düştümü SP'de düşecek çıktımı SP'de artacak. Ve öneri için de teşekkürler, güzel bir öneri.
Teşekkür verenler:
Aslında aklımda şu fikir var newpointsin orada olacak bu kısım üyeler konu açar gibi ürünlerini koyabilecek market adınıda değiştirebilecek

kafamdakiler sizde canlanması için resimler hazırladım

X9l8aO.png

Qvy86r.png

anlatmak istediğim şu konu açarak çok az sp kazanıyoruz böyle pazar gibi işlerle ticaret yapmak eğlenceli olur hemde ekonomik dengeyi sağlar üyelerin %78'i açlık sınırında (bağımsız ripbyrustavi02 verilerine göre hesaplanmıştır herhangi bir kaynak belirtilmesi zorunlu olmadığı gibi istenildiğinde belirtme lüksü yoktur bu yazıyı okuyarak veya görüntüleyerek antlaşma şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.)
Teşekkür verenler: admin
Mesela adam sitenisi oraya koyar ve satar ne güzel olur.
hilehocam.10tl.net satılıktır ( min50tl )
Teşekkür verenler:
(07-01-2017 Saat: 18:44)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Aslında aklımda şu fikir var newpointsin orada olacak bu kısım üyeler konu açar gibi ürünlerini koyabilecek market adınıda değiştirebilecek

kafamdakiler sizde canlanması için resimler hazırladım

X9l8aO.png

Qvy86r.png

anlatmak istediğim şu konu açarak çok az sp kazanıyoruz böyle pazar gibi işlerle ticaret yapmak eğlenceli olur hemde ekonomik dengeyi sağlar üyelerin %78'i açlık sınırında (bağımsız ripbyrustavi02 verilerine göre hesaplanmıştır herhangi bir kaynak belirtilmesi zorunlu olmadığı gibi istenildiğinde belirtme lüksü yoktur bu yazıyı okuyarak veya görüntüleyerek antlaşma şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.)

Fikir güzel olduğu için güncel çekmek istedim.
#Güncel
@admin
eski ve son araştırma geliştirme ekibi lideri

Beni site istemiyor, beni sistem gerektiriyor.

Yapamazsın dediler yaptık, bir daha yapamayacak değiliz.
Teşekkür verenler:
Evet fikir güzel.
zaten bu SP olayı üzerine ilerde çalışma yapacağız, ama birtürlü fırsat olmadı.. daha yapacak çok şey var..
önerileriniz için tşk. benzerleri üzerinde çalışacağız. SP <-> TL dönüşümü de ilerde belki olabilir.. tabi nasıl olacağını iyi düşünmemiz gerekir... Bu durumda da, SP sisteminin sağlam olması, sahte kazançların de önlenmesi gerekir... şuanda bunlar çok sıkı değil.
ÖM lere eskiden yeniye doğru bakıyorum
Not: Moderatör KP deki bir sorundan dolayı, normalde sınırlı banlanan bazılarının sınırsız ban aldığını öğrendik. Gereksiz yere sınırsız ban alanları ileride düzelteceğiz. Sınırsız ban NŞA'da yapmıyoruz. sadece spam v.b. durumunda. 

İpucu: http://destek.10tr.net/showthread.php?tid=71211
http://destek.10tr.net/showthread.php?tid=71414

Haksızlığa uğrayan varsa sırayla diğer görevlilere, sonra adminlere, tatmin olmazlarsa da bana yazabilirler. Elimizden geldiği kadar adaletli olmaya çalışacağız. 
Görevli başvurularına ilk fırsatta bakacağız. 

Ana prensibimiz "İnsana/Hayvana/Yaradılana Saygı"
Amacımız sadece para kazanmak ya da geyik değil, aynı zamanda faydalı şeyler yapmak. sadece para kazanmak olsaydı, yapılacak birçok şey vardı...

Yunus Emre ne demiş: Yaradılanı severiz, Yaradandan ötürü
Hz. Peygamberin (S.A.V.), cenazesi geçen Yahudi karşısında ayağa kalkması da, anlayana çok şey anlatmaktadır.
Teşekkür verenler: arvoX
(05-08-2017 Saat: 03:55)admin Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Evet fikir güzel.
zaten bu SP olayı üzerine ilerde çalışma yapacağız, ama birtürlü fırsat olmadı.. daha yapacak çok şey var..
önerileriniz için tşk. benzerleri üzerinde çalışacağız. SP <-> TL dönüşümü de ilerde belki olabilir.. tabi nasıl olacağını iyi düşünmemiz gerekir...  Bu durumda da, SP sisteminin sağlam olması, sahte kazançların de önlenmesi gerekir... şuanda bunlar çok sıkı değil.

@admin maalesef tl -- sp dönüşümünü şu an desteklemiyorum. Sizin açınızdan sıkıntılı olur sistem oturtmak zor. Daha kolayı dükkanı zenginleştirmek daha mantıklı...

Ama pazar alanı ve ticaret çok güzel gerçek para ile alışveriş yapmak isteyenler ininal veya ıban kullanmaları gerekecek maalesef. 

--- Bence dükkan zenginleştirilirse sp -- tl dönüştürmeye gerek kalmaz (zaten bu çok zor sp yorum falan atılarak kasılabiliyor bunlar tl olursa 10tlnet batar zaten [Allah korusun]). SP daha kullanışlı oluursa ve konu açanlar biraz daha fazla sp kazansa daha güzel olur..
---------- Türkiyenin Teknoloji Platformu! ---------

》》》》》teknoplatform.10tl.net《《《《《

Teknoloji Severler Forum'a Beklerim...

---------- Türkiyenin Yerli Yazılım Geliştirme Platformu! ---------

Yazılım Geliştirme, Grafik Tasarım, İnternet ve Teknoloji İle İlgili Bir Şeyler Üretmeye Çalışıyorsan Gel. Kafadarlarını Bul!

Teşekkür verenler:
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=95538
konuyu buradan takip ediyoruz..
ÖM lere eskiden yeniye doğru bakıyorum
Not: Moderatör KP deki bir sorundan dolayı, normalde sınırlı banlanan bazılarının sınırsız ban aldığını öğrendik. Gereksiz yere sınırsız ban alanları ileride düzelteceğiz. Sınırsız ban NŞA'da yapmıyoruz. sadece spam v.b. durumunda. 

İpucu: http://destek.10tr.net/showthread.php?tid=71211
http://destek.10tr.net/showthread.php?tid=71414

Haksızlığa uğrayan varsa sırayla diğer görevlilere, sonra adminlere, tatmin olmazlarsa da bana yazabilirler. Elimizden geldiği kadar adaletli olmaya çalışacağız. 
Görevli başvurularına ilk fırsatta bakacağız. 

Ana prensibimiz "İnsana/Hayvana/Yaradılana Saygı"
Amacımız sadece para kazanmak ya da geyik değil, aynı zamanda faydalı şeyler yapmak. sadece para kazanmak olsaydı, yapılacak birçok şey vardı...

Yunus Emre ne demiş: Yaradılanı severiz, Yaradandan ötürü
Hz. Peygamberin (S.A.V.), cenazesi geçen Yahudi karşısında ayağa kalkması da, anlayana çok şey anlatmaktadır.
Teşekkür verenler:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Hızlı Menü:

• Gece
  • Normal

• Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -