Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hicri Yılbaşı Duası
EY RABBİM BİZE YARDIM ET 
Bugün kutlu yürüyüşün yıldönümü... Adanışın, özverinin, inkılâbın... Ne mutlu ona ve bu kutlu yolda onunla birlikte yürüyenlere… Rabbimiz, hicreti hayatlarında yaşayan yeryüzünün en ücra köşesindeki Müslümanların ve tüm İslam ümmetinin yeni yılını hayırlara vesile kılsın…. Rabbimiz, Esed’in katliamlarından kaçarak bir nevi muhacir konuma düşen Suriyeli kardeşlerimizin yardımcısı olsun. Rabbimiz, yeni bir yıla İsrail’in bombaları altında giren Gazzeli kardeşlerimize güç ve onur versin! Rabbimiz ateşkes anlaşmasını yeni imzalayan Morolu kardeşlerimizin işini kolaylaştırsın, barışını daim eylesin Rabbimiz, Arakan'da her türlü vahşete kurban giden Arakanlı kardeşlerimizin dualarını kabul eylesin, onları çektikleri bu acılar karşısında Müslümanlara dik durmayı ve seslerini daha da yükseltmeyi nasip eylesin. Rabbimiz, Somali'de, Darfur'da, Patani'de, Afganistan, Irak ve dünyanın dört bir yanındaki mazlumların çektiklri acı ve ızdırabın onların kurtuluşlarına vesile etsin. Rabbimiz, özgürlüklerini kanlarıyla kazanmaya çalışan Mısır, Tunus, Libya ve dünyanın diğer coğrafyalarındaki Müslümanların diktatörlerden kurtarılmasına yardım etsin Rabbimiz Mavi Marmara'nın bereketini üzerimize rahmet olarak versin, bize yardım etsin.... Ey Rabbimiz biz sana inanır sana güvenir senden yardım isteriz ve ancak senin önünde eğiliriz sen bizi yolumuzdan uzak eyleme, biz yardım ve merhamet et bu kutlu yolculuk hürmetine.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sağol
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-01-2017 Saat: 17:45)KenAuwsen Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sağol
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar saol diyeceğinize "Amin" deyin lütfen.

Amin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-01-2017 Saat: 22:30)Depres4n Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar saol diyeceğinize "Amin" deyin lütfen.

Amin

İçimizden amin deyip, teşekkürümüzü burdan sana iletiyoruz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping