Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Facebook Adresim değişmiştir, ücretli tema yaptıracağım ilgilenenler lütfen ulaşsın.
images?q=tbn:ANd9GcSmlZum6g7-v_bPtFvO6GI...JiWPpmoupQücretli tema yaptıracağım İlgilenenler lütfen ulaşsın
iyi; günler üçretli ,tema yaptıracağım özel bir tema ayrıntı larını vericem bu işi iyi bilen benimle iletişime gecebilir. facebookla iletişime gecilecketir öm atmayı nız facemden eklemden mesja atın. ama tema cizilecek öyle kodlanabilir dedigim gibi,  kodlanacak., lütfen dikkat iyi bilenler gelsin 600tl arası 1000vericeğim tabi 3ay sonra yaptırcam cünkü işlerim ozaman açılıyor.peki nasıl iletişime gecebilirim. derseniz.
iletişimler.
https://www.facebook.com/Conosweep?fref=ts
eğer bir sorun cıkarsa banaözel bir mesaj atılabilir
konu yanlış yerdeyse özürlerdiliyorum.
lütfen dikakate alın
yaptıracağım ÖzeL Tema Ayrıntıları Facebookkmdna iilk ekyenee yaptıracagım ayrıntılarınıda ilk ekleyene vericeğim Kurallarıma uyacaklar gelsin tema cizilecke kdolanacak ve iş bitinced silecek ve yemin edecektir sildiğine Dair.tekyou.
türkce bilmeyenler için.
..............................................
English

I will make a paid theme Interested please contact
good; I will make a theme for the occasion, I can make a special theme details, and my verifier may communicate with me who knows this business well. Facebookla communication is delayed. But the theme will be coded so that I can be coded as it will be coded, please pay attention to those who are well aware of 600 TL to 1000 I will not be able to do it after 3 months, then I am ready to work yesterday. You know.
Communications.
Https://www.facebook.com/Conosweep?fref=ts
If you have a problem, you can give me a private message
I am sorry about the wrong place.
Please take your time
I will make the first addition to the details of the details I will make the rules will fit the rules and the theme will be cizilecke and the work will be done and will swear and swear will be swallowed.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
lütfnen ekleyin
https://www.facebook.com/Conosweep?fref=ts
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu seferlik başlığı editliyorum bidahakine yazım kurallarına uyunuz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bot gibi hareketler yapmaya başladı bu arkadaş şüphelenmeye başladım.verdiği facebook linkleri farklı ve çalışmıyor.Türkçe anlayabiliyor musun? @kanklar
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kardeşim kusura bakma ama yaş +13 galiba türkçende sorun vs. gördüm ve kurtlar vadisi vs.avatar koymuşun facebook vs. değişik hallerin var anlamadım. @kanklar
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
oyunu kes ekle
https://www.facebook.com/Conosweep
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform