Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu Telefonu Almalı Mıyım?
Aşağıdaki resimde göreceğiniz 4 telefonda da Ubuntu yüklü. 7 yıllık GT-S5570 modelini bırakıp başka bir telefon almayı düşünüyorum. Aklıma direk zamanında ekşi'de gördüğüm Ubuntu geldi. Fiyatları da uygun. Sizce? 
Bu telefon kötü, Android ya da iOS alma denemezseniz iyi olur. Size sorulan soru bu değil..

l323BQ.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ubuntuda uçar bu cihazlar diyeceğim o. Hız konusunda öttürürsün :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Türkçesi nedir? @Hatake
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Meizu'yu herzaman övmüsümdür. Meizu al derim, performans olarak cok iyiler. Ayrica ekran paneli ve diger donanimlarda kaliteli. Ihtiyacina göre secmeni tavsiye ederim özellikler ortada, benim görüsüm bu dönemde 8GB'lik telefon kullanilmaz. Uygulamalar ve fotograflarin boyutu artti. Paran varsa Meizu Pro5 al bütcen az ise mx4 tercih edebilirsin. Diger marka ile ilgili yorum yapmam mümkün degil daha önce duymadim. Ayrica suan kullandigim telefon Meizu M2 Note. 1 yil oldu alali hic bir sorun yasamadim en az 7 kere güncelleme gelmistir. Android ara yüzleride gayet stabildir aklinda bulunsun. Android arayüzü FlymeOS'tur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Siteyi yada kaynağı atarsan iyi olur :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-11-2016 Saat: 17:50)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Siteyi yada kaynağı atarsan iyi olur :)

@xoxox
Kod:
https://www.ubuntu.com/phone/devices
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İşletim sistemi önemli değil telefonlar güzel. Belki android yüklemek de mümkün olabilir bu cihazlara bilgim olmadan konuşuyorum ama. Yapan varsa vardır bi yöntemi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Casper VIA A1'de güzel bir telefon. En azından öncekilere göre çok daha başarılı olduğunu düşünüyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-11-2016 Saat: 22:28)Chester Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Casper VIA A1'de güzel bir telefon. En azından öncekilere göre çok daha başarılı olduğunu düşünüyorum.

@Chester ne alaka Casper?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-11-2016 Saat: 00:13)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(14-11-2016 Saat: 22:28)Chester Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Casper VIA A1'de güzel bir telefon. En azından öncekilere göre çok daha başarılı olduğunu düşünüyorum.

@Chester ne alaka Casper?

Ben Alternatif bir öneri sunmuştum. Tabi tercih size bağlı. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel bir şeye benziyor :D
Ubuntunun telefonunun olduğunu ilk senden duyuyorum teknolojiden geride kaldım ihtiyacım olmadığımdan
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-11-2016 Saat: 17:14)MuratBaykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel bir şeye benziyor :D
Ubuntunun telefonunun olduğunu ilk senden duyuyorum teknolojiden geride kaldım ihtiyacım olmadığımdan

:D sadece duymuştum, biraz araştırınca var olduğunu gördüm. 7 yıldır aynı telefon var. :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İnsanlara belirli bir düşünceyi empoze etmeyi bırak!! seni illuminati adam
77E9ar.png

Bu arada donanımsal olarak Pro 5 daha önde ama bütçe olarak MX4 daha iyi diğerlerine bulaşma derim

5070 ile Pro 5 aynı donanıma sahip ram olarak Pro 5 bi tık daha üstte.

Donanımları şahane doların düştüğü zaman alsan daha iyi olur 3 liradan kazık yersin.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Ripbyrustavi02 Tüh be. Enselendik. 900 - 1300 arası bir bütçe var. Sıkıntı yok o konuda. Bakalım dolar ne zaman düşecek..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eskiden dolar 2 tl idi o zamanlar kafamız olmadığından almazdık bayağı düşmüştü ...
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-11-2016 Saat: 14:23)MuratBaykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eskiden dolar 2 tl idi o zamanlar kafamız olmadığından almazdık bayağı düşmüştü ...

Güzel günler göreceğiz.....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
alacağın telefonda en az 2 gb ram 16gb kendi hafızası olsun artı sd kart yeri olsun sonra bir işe yaramıyor.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-11-2016 Saat: 20:04)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: alacağın telefonda en az 2 gb ram 16gb kendi hafızası olsun artı sd kart yeri olsun sonra bir işe yaramıyor.

MicroSD + 32 GB + 3 GB Ram = Meizu Pro 5
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-11-2016 Saat: 20:05)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-11-2016 Saat: 20:04)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: alacağın telefonda en az 2 gb ram 16gb kendi hafızası olsun artı sd kart yeri olsun sonra bir işe yaramıyor.

İşlemcisi de iyi alınabilir 2-3 sene gelecek vaadeden bir telefon.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-11-2016 Saat: 00:11)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-11-2016 Saat: 20:05)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

İşlemcisi de iyi alınabilir 2-3 sene gelecek vaadeden bir telefon.

Peki adminim sistemi?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping