Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alexa Basit Paket Satın Alınır mı?
(Kendi forumum icin hazirladigim bir konuydu buradada paylasayim dedim.)

Merhaba arkadaslar bugün sizlere Alexa Basit Paketi hakkinda görüslerimi yazacagim vede özelliklerine deginecegiz(Hepsine degil).

1-) Bu Paketi satin alinca size gayet güzel bir panel veriyor. Bu Panelde asagidaki gibi sitenizi ve odaklanmak istediginiz siteleri ekleyebiliyorsunuz. Ben daha henüz bir degisiklik yapmadim, ama  ilerde rakip forum sitelerini gözleme almak icin kullanacagim.

lEa07X.png

2-) Size Google Analytics gibi bir panel daha sunuyor burada bir cok özellik mevcut. Hatta veri konusunda [b]Google Analytics'ten 
[/b]
 dahada fazlasi var. Genel olarak resimde 1 diye belirttigim noktadan özelliklere bakabilirsiniz.

ZYbADa.png

3-) Ziyaretcilerin hangi arama motorundan geldigini söylüyor. Bu özelligin [b]Google Analytics'te var oldugunu daha önce hic görmedim yada varsada raslamadim. Ama size cok büyük bir yarar sagliyacaktir. Bu bilgiyi bilmeniz size hangi arama motoru üzerinde calisma yapmaniz gerektigin daha rahat bir sekidle belirtecektir. Asagidaki resime göz atabilirsiniz.

vZ1QEv.png

- Daha bir cok özelligi var fakat anlatmakla bitmez genel olarak isinize en cok yarayanlar bunlar  olacaktir. Birde sosyal medya sekmesi var. Burada hangi sosyal mecradan daha fazla ziyaretci aldiginizi görebiliyorsunuz. Buna görede yatirim yapabilirsiniz.

Genel olarak resim birakacagim:

1-)Lokasyon:

nE8570.png

2-)Sosyal Medya:
G38pRr.png

3-) Mobil:

znP257.png

4-) Cikma Orani:

J3o7AJ.png

5-) Direk:

OE13A4.png

-Ilerki günlerde sitemin siralamasinda ne gibi degisiklikler olacak merak ediyorum. Kisaca ben cok begendim hemen hemen her özellik grafik ile desteklenmis. En güzel yanida size diger sitelerinde verilerini sunuyor onlarida düz bir sekilde inceliyebiliyorsunuz. Nerelerden link almis, hangi subdomainleri daha fazla yüzdeye sahip.(Kendi siteniz kadar detayli göremiyorsunuz diger siteleri.)

Kisaca bu pakete 9.99$ gibi bir fiyati uygun görüyorsaniz alabilirsiniz. Tabiki dövizlerden dolayi türkiyede bu fiyat biraz normalin üzerinde buda baska bir dezavantaj.
[/b]
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel reklam :) Sağlıklı konu teşekkürler
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Teknolojik -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping