Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gopmedya Tanıtım Yayıncılık ve Web Tasarım
BİZ KİMİZ?

2011 - 2016 yılları arasında  GOPMEDYA adı altında hizmet veren firmamız. Bu süre zarfında marka olmak isteyen firma ve sektörler için faaliyet gösterme kararı almıştır.

BİR AJANSTAN DAHA FAZLASI

GOPMEDYA , 2011 yılında kurulmuş olup; Web dünyasındaki standart kalıpları kırıp, çalışmalarını size tüm farklılığıyla sunan alanında uzman, genç, dinamik ve yaratıcı bir ekipten oluşmaktadır.

Görsel açıdan hayal ettiklerinizin bir tık ötesini özel tasarımlarla görmenizi sağlayan, görsel etkileyiciğinin yanı sıra, teknik olarak da tamamen işlevsellik odaklı ve web standartlarını zorlayacak projeler üretmektedir.

Farklı çizgimiz ve kalite anlayışımız ile kimi zaman sıfırdan özenle markanızı oluşturuyor, kimi zaman da markanızı devam ettiriyoruz. Bunları yaparken de sizleri en iyi şekilde temsil edecek, kaliteli, farklı ve kullanışlı olmasına özen gösteriyoruz.

Website tasarımlarının yanı sıra, geniş hizmet portföyümüz ile hosting, domain, sunucu barındırma veriyoruz. Kısacası sizi yormadan, tek ve doğru adresten ilerlemenizi sağlıyoruz…
Bizimle hayal kurmaktan korkmayın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Siteye göz attım güzel,anlatımda güzel.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1500 tl dediğin 50 tl ye satılıyor *-*
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping